halogeny w szerokim zderzaku GOLF II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krzych79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob lip 22, 2006 23:27
Lokalizacja: bieszczady

halogeny w szerokim zderzaku GOLF II

Post autor: krzych79 » sob lip 22, 2006 23:40

Witam!
chciałbym założyć halogeny w szeroki zderzak do mojego poczciwego golfa żeby dodać mu trochę uroku. Mam halogeny Hella razem z mocowaniami. Nie wiem jak zdjąć przedni zderzak a chyba jest to konieczne. Jak się do tego zabrać, może ktoś już to robił? Skąd podpiąc zasilanie? Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam [/b]



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » ndz lip 23, 2006 01:04

Jak dobrze pamiętam to od spodu masz 4 śruby i zderzak się wysuwa z bocznych prowadnic a co do elektryki to niepowiem.



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » ndz lip 23, 2006 09:00

Tomasz powiedział jak zdemontować zderzak,ja powiem jak podłączyć.Koło zbiornika z płynem do spryskiwaczy są wypuszczone kostki,podepnij sie do nich.Halogeny będą włączane wyłącznikiem przeciwmgielnych.Pierwszy skok załączy przód,drugi przód i tył.



emka2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt sty 17, 2006 15:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: emka2 » śr lip 26, 2006 12:16

witam, tesz mam halogenki w zderzaku i niewim gdzie je podpiąć,
kolega bongo napisał: "Koło zbiornika z płynem do spryskiwaczy są wypuszczone kostki,podepnij sie do nich", u mnie wolna kostka (jedna) wystaje pod zbiornikiem wyrównawczym i niewiem czy to będzie ta sama, jest na brązowych kablach no i pojedyncza , czy mam połączone wiązki od halogenów wetknąć w tą kostke? można to jakoś wcześniej sprawdzić (domowymi metodami)?
pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości