[mk3] reset komputera

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Gorzel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: wt mar 28, 2006 21:59
Lokalizacja: W-wa

[mk3] reset komputera

Post autor: Gorzel » wt lip 18, 2006 17:05

witam,

bylem w warsztacie na przeczyszczeniu przepustnicy (40zl), poniewaz falowaly obroty 800-900 na biegu jalowym...teraz nie faluja, ale chcialem zresetowac kompa (w warsztacie nie mogli sie polaczyc z moim kompem?)...pytanie brzmi na ile czasu trzeba zdjac kleme minusowa i jak dlugo powinien pochodzic na wolnych obrotach po pierwszym odpaleniu??

pytanie drugie rownie dla mnie wazna...

ostatnio padl mi alarm i cala noc mialem odlaczony akumulator. na drugi dzien rano odpalilem autko i od razu pognalem do pracy. jaki to mialo wplyw przy zaprogramowaniu kompa ze od razu pojechalem i nie czekalem az pozbiera info na wolnych obrotach z wszystkich czujnikow?? czy spalanie przez to moglo wzrosnac??


pozdrawiam i czekam na odpowiedzi



Awatar użytkownika
maciuso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:19
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: maciuso » wt lip 18, 2006 17:20

mailem tez taka zytuacje ale nie zauwazyłem wzrostu spalania. Wychodze z zaleozenia czy po zalozeniu klem i odrazu odpalenia i jezdzeniu czy tez czekaniu az wiatrak na chodnicy sie właczy pali tyle samo. No chyba ze mam jakies czujniki papsute ale nie sadze.. :bigok:


Golf 3 1,8 CL '92 75PS LPG + MFA

KUBEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn maja 22, 2006 21:36
Lokalizacja: PSZCZYNA

Post autor: KUBEK » śr lip 19, 2006 12:44

Coście się tak uwzięli na reset kompa- macie ciekawe sposoby. A czy ktoś z was sprawdzał jakie ma błedy przed resetem i czy jego reset działa?- chyba nie!



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » śr lip 19, 2006 13:14

Najlepiej jest odlaczyc kleme na jakies 15 min.....po tym czasie zalozyci wlaczyc silnik i odczekac kilka minut az komp zlapie wszystkie ustawienia z czujników itd....potem mozna juz jezdzic.....a najlepiej to czekac do wlaczenia wentylatora....przy tej pogodzie nie trzeba dlugo czekac


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości