potrzebuje pomocy ...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

siwik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 27, 2004 16:15
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

potrzebuje pomocy ...

Post autor: siwik » pn lip 17, 2006 00:42

mam golfa mk II RH na gazniku .... Zimny bardzo ciezko mi odpala ( musze krecic z 30 sek. ) albo w ogole na benzynce jak i na gazie ... nawet na popych nic nie daje ... wystarczy podlaczyc prostownik i zaraz odpala ... mam instalacje I gen. kto mi pomoze ? co to moze byc za przyczyna ?? swiece , akumulator ? kable WN nowe.. nadmienie ze dzis zgasl mi i nie moglem odpalic ( silnik zagrzany do normalnej temp. ), po przelaczeniu na benzyne odpalil od pierwszego razu



tomala2301
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pt cze 16, 2006 22:00
Lokalizacja: dolnyśląsk- WOŁÓW
Kontakt:

Post autor: tomala2301 » pn lip 17, 2006 07:24

Sprawdź rozrusznik mogły paść tuleje w rozruszniku , akumulator też przeglądnij i sprawdź



Awatar użytkownika
Darco
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 13:22
Lokalizacja: Śląsk-Tychy City

Post autor: Darco » pn lip 17, 2006 08:02

mogą być dwie przyczyny , jedna po stronie dopływu paliwa , druga - po stronie elektrycznej, na początek sprawdz filtr paliwa , pompe paliwa , jeżeli wacha dochodzi sprawdz kopułke aparatu zapłonowego , czy bolce w kopułce nie są zarościałe najlepiej je przeczyść tak samo palec rozdzielacza , sprawdz również styk grafitowy w kopułce który podaje nap. , następnie przewody i świece



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 225 gości