maty wygłuszeniowe mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Piolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt lip 14, 2006 16:39
Lokalizacja: Olsztynek

maty wygłuszeniowe mk2

Post autor: Piolo » sob lip 15, 2006 16:06

Cześć!Wywaliłem wszystko z podłogi do gołej blachy.Nie mogę znaleść teraz nic na wymianę.Trzeszczy i jest trochę głośno-macie coś takiego?



HAWK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 02, 2006 19:19
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

maty wygłuszjące na podłoę!!

Post autor: HAWK » sob lip 15, 2006 16:24

witam moe ci podpowiedzieć są w sprzedarzy maty polipropylenowe czy poliuretanowe jedno z dwojga w każdym razie są to podkłady pod panele podłogowe produkt nie drogi i spoko bo nie chłonie wilgoci można to zastosować z powodzeniem myśle że spoko rozwiązanie to jest z firmy decora w kolorze zielonym i ma na max 3 mm lub z firmy midas lub aspro w kolorze czarnym i ma na max 5 mm można tozłożyć na pare warstw i będzie spoko mam zamiar własnie tak zrobic w swoim!!! tojest lepsze niz jakies tam styropiany i tym podobne sprawdz napewno to dostaniesz w sklepikach z panelami lub w leroy merlin na stoisku z podłogami !!!! pozdrawiam !!



Awatar użytkownika
Pim
MK2 lover
MK2 lover
Posty: 416
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Pim » sob lip 15, 2006 16:25

Filc + taśma dekarska na podłogę.

Filc dostaniesz w motoryzacyjnym pewnie a taśmę dekarską (polecam TYTAN) w dobrych sklepach budowlanych.

Przed przyklejaniem taśmy trzeba dobrze oczyścić i odtłuścić klejone powierzchnie. Opłaca się kłaść 2 warstwy - a na newralgicznych miejscach - typu nadkola , przegroda silnika 3-4 warstwy.


Moje Corrado G60 LC6U
Jetta mk3 GL 2.0 automatic
Vento GLX LC3U 1Z + 400 ohm ;)

HAWK
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 02, 2006 19:19
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

maty wygłuszjące na podłoę!!

Post autor: HAWK » sob lip 15, 2006 16:25

witam moe ci podpowiedzieć są w sprzedarzy maty polipropylenowe czy poliuretanowe jedno z dwojga w każdym razie są to podkłady pod panele podłogowe produkt nie drogi i spoko bo nie chłonie wilgoci można to zastosować z powodzeniem myśle że spoko rozwiązanie to jest z firmy decora w kolorze zielonym i ma na max 3 mm lub z firmy midas lub aspro w kolorze czarnym i ma na max 5 mm można tozłożyć na pare warstw i będzie spoko mam zamiar własnie tak zrobic w swoim!!! tojest lepsze niz jakies tam styropiany i tym podobne sprawdz napewno to dostaniesz w sklepikach z panelami lub w leroy merlin na stoisku z podłogami !!!! pozdrawiam !!



Piolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt lip 14, 2006 16:39
Lokalizacja: Olsztynek

Post autor: Piolo » sob lip 15, 2006 16:32

Dzięki za podpowiedź bo za cholerę nie wiedziałem gdzie znaleść i jak to nazwać.Parę piw mniej i będzie ok.Trzymajcie sie i szerokiej drogi.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob lip 15, 2006 16:59

na szrocie szukałeś? bez problemu dostaniesz takie maty za nie dużą kasę, aha poszukaj też w dziale "sprzedam" może ktoś tam ma coś takiego i załóż w dziele "kupię" temat o tych matach


:-k ...

Piolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt lip 14, 2006 16:39
Lokalizacja: Olsztynek

Post autor: Piolo » sob lip 15, 2006 17:03

Dzięki,ale ze szrotu nie skorzystam,parę browarów mniej i na jakiś czas spokój-nowe to nowe.Siema!Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob lip 15, 2006 20:34

na allegro jest tego bardzo duzo

[ Dodano: Sob Lip 15, 2006 20:35 ]
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=115131298



smox
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob gru 17, 2005 17:59
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: smox » ndz lip 16, 2006 02:42

Witam, ostatnio rozebrałem swoją smoczyce MKIII do gołej blachy, wyczysciłem dokładnie to co odpadało, zamalowałem i zakupiłem mate bitumiczna z folia aluminową, obłozyłem tym cała podłoge, na to zapodałem podwójna mate filcową. Zabieg pomógł jest podłoga dobrze zakonserwowana i wytłumiona. Podobne maty założyłem na drzwi. Efekt jest piorunujacy, super cichutko. Jeszcze chce to samo zrobic z dachem, i bagaznikiem z tyłu. Mozna sie pokusic o tańszą wersje maty bez foli alu, ale nie jest to duza róznica, a z tego co mówił sprzedawca, w konforcie jest duża, chodzi o ciepło.



2aDivision
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 20, 2006 11:26
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: 2aDivision » pn lip 17, 2006 21:33

smox pisze:mate bitumiczna z folia aluminową
a gdzie taką mate mozna kupic i jaki jest koszt jej?



smox
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: sob gru 17, 2005 17:59
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: smox » pn lip 17, 2006 23:56

u mnie w miescie to wiem gdzie to zdobyc, koszt maty 90cm x 120 cm około 40 zł, na podłoge wystarczyło mi 2,5 maty, po nałożeniu dobrze wtapia sie w blache zwłasza przy tych temperaturach co teraz. Można popróbowac poszukac podobnej maty na składach budowlanych, ale z tego co widziałem są tylko grube i cięzkie, ale coś mi mówi ze nie mozna zbytnio obwładowac sobie autka :) . Maty zakupiłem w sklepie z częsciami motoryzacyjnymi.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 289 gości