[MK4] Zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wodaa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt lut 07, 2006 23:16
Lokalizacja: włocławek

[MK4] Zamek

Post autor: wodaa » wt lip 11, 2006 18:46

MAM GOLFA IV I USZKODZONY ZAMEK OD STRONY KIEROWCY . OSTATNIO ZAUWAŻYŁEM ŻE JAK ZLE ZAMKNE KLAPE BAGAŻNIKA TO MIĘDZY ZEGARAMI WYŚWIETLA MI SIE SAMOCHÓD Z NIEDOMKNIETYMI DRZWIAMI , POJAWIA SIE TO TYLKO WTEDY GDY BAGAŻNIK JEST ZLE ZAMKNIETY. MOZE KTOS WIE CZY JAKBYM MIAŁ NAPRAWIONY ZAMEK OD DRZWI KIEROWCY TO PODOBNY OBRAZEK WYŚWIETLAŁBY SIE GDYBY INNE DRZWI BYŁY TEŻ ZLE ZAMKNIETE? Z TEGO CO WIEM TO MAM JAKIS CZUJNIK W ZAMKU ZEPSUTY.
Ostatnio zmieniony sob wrz 09, 2006 22:20 przez wodaa, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
bojar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 14:57
Lokalizacja: Warszawa/Maków Maz.
Kontakt:

Post autor: bojar » wt lip 11, 2006 23:59

Mi się nigdy nic takiego nie wyświetlało...
Nie wiem, ale może masz jakiś inny model...


[b][u]Walcz walcz walcz- Ty walczysz, ja walczę!!![/b][/u
Legia Warszawa !!!

Awatar użytkownika
szczeniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 16:38
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: szczeniak » śr lip 12, 2006 00:37

tez nie mam tego w zegarach, jest to opcja albo w wyzszych werjach wyposazenia

PO otwarciu drzwi tez powinno sie zapalac

Jak otworzysz drzwi kierowcy zapala sie oswietlenie na podsufitce? bo jesli nie to pewnie wlacznik zintegrowany w zamku, jedna z zprzypadlosci mk4


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/164379.html][img]http://images.spritmonitor.de/164379.png[/img][/url]

wodaa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt lut 07, 2006 23:16
Lokalizacja: włocławek

Post autor: wodaa » śr lip 12, 2006 08:51

JAK OTWIERAM DRZWI OD KIEROWCY NIC SIE NIE ZAPALA NA PODSUFITCE , ALE JAK INNE TO SIE ZAPALA. A JAK MAM NIE DOMKNIETĄ KLAPE OD BAGAŻNIKA TO POKAZUJE MI TEN SAMOCHÓD MIEDZY ZEGARAMI NA KTÓRYM WIDAŚ ŻE SĄ OTWARTE DRZWI OD KIEROWCY.



Awatar użytkownika
szczeniak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 16:38
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: szczeniak » śr lip 12, 2006 09:08

stawiam ze wyłacznik w zamku walniety, sporo osob mialo z tym problemy, poszukaj na forum. Ja osobiscie mialem problem z wylacznikiem ale w zamku klapy, ktory mozna latwo wymienic i nie kosztuje kokosow. NIe wiem jak to wyglada sprawa z zamkiem w drzwiach kierowcy, niektorzy wymieniali jakas diode koszt niewielki a pomoglo - to wersja optymistyczna.

Ta ikonka w zegarach reaguje na wszystkie drzwi razem z klapa, zamek musi byc w drugiej pozycji,aby zgasla, tak samo jak oswietlenie powinno sie wlaczac, nie mowiac o problemach z antypadem i samouzbrajajacym sie alarmem. Wszystko to jest powiazane z tymi wylacznikami.



Awatar użytkownika
Egon PŃ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: czw lis 25, 2004 11:35
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Egon PŃ » sob wrz 09, 2006 19:40

Ja tez mialem problem z niezapalajaca sie lampka po otwarciu dzwi kierowcy. Tym samym nie dzialalo ostrzezenie o zostawieniu zapalonych swiateł.
Rozebralem zamek i przyczyną nie była przepalona dioda ktorej wlasciwie nigdzie nie widzialem (chyba jej nie mam), a nie docieskający wyłacznik. Po zastosowaniu "specjalnego elementu dociskowego" problem zniknął. Robota na 3-4 godziny.

(Jeśli wyłacznik raz dziala a raz nie no na 99% TO)

P.S. Jesli ktoś ma taki problem lub z przepaloną diodą i nie czuje sie na siłach do naprawy tego moge naprawic taki zamek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości