mk2 dziwnie gasnie.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

remixm

mk2 dziwnie gasnie.

Post autor: remixm » śr sty 19, 2005 15:29

Witam ,czy ktoś mi moze powiedziec co moze byc powodem ze golfik sobie gasnie jak podczas jazdy zrzuci sie go na luz i spadaja obroty.dzieje sie to nie zawsze i nieregularnie.swiece nowe przewody wysokiego tez,kable do cewki zasilajace zmienione.
Pozdrowienia



Awatar użytkownika
Pzwmichu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: śr paź 13, 2004 21:38
Lokalizacja: Gozdnica
Kontakt:

U mnie jest to samo. Raz mi zgaśnie a raz obroty spadną...

Post autor: Pzwmichu » śr sty 19, 2005 16:18

do granicy zgaśniecia. Walcze już z tym od miesiąca. Ostatnio zmieniłem akumulator i jest znaczna poprawa, ale dalej przygasa.


GOLF 1.8 RP 90r. full wypass.

Awatar użytkownika
bartek1001
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 18:01
Kontakt:

mam to samo

Post autor: bartek1001 » wt sty 25, 2005 17:01

nad glowica mam takie male cos w ksztalcie walca ktore dodaje powietrza do mieszanki benzynowej wystaja z tamtad 2 kable jesli jeden z nich sie odlaczy wtedy na wolnych gasnie
tzn walczy walczy ale w koncu gasnie
pozdrawiam



Awatar użytkownika
bartek1001
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 18:01
Kontakt:

mam to samo

Post autor: bartek1001 » wt sty 25, 2005 17:03

nad glowica mam takie male cos w ksztalcie walca ktore dodaje powietrza do mieszanki benzynowej wystaja z tamtad 2 kable jesli jeden z nich sie odlaczy wtedy na wolnych gasnie
tzn walczy walczy ale w koncu gasnie
pozdrawiam



Awatar użytkownika
Bezy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 17:26
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Re: mk2 dziwnie gasnie.

Post autor: Bezy » wt sty 25, 2005 18:53

remixm pisze:Witam ,czy ktoś mi moze powiedziec co moze byc powodem ze golfik sobie gasnie jak podczas jazdy zrzuci sie go na luz i spadaja obroty.dzieje sie to nie zawsze i nieregularnie.swiece nowe przewody wysokiego tez,kable do cewki zasilajace zmienione.
Pozdrowienia
Ale kiedy to Ci sie dzieje? Tylko w czasie jazdy np czy nie w sytuacji jak jedziesz ok 100 i nagle wrzucisz na luz? Czy wtedy Ci gasnie? Czy "ot tak"?



szampon_ziolowy

Post autor: szampon_ziolowy » ndz lut 06, 2005 23:13

Witam

Dzisiaj cos podobnego mi sie przytrafilo...jechalem moze 40 zblizalem sie do skrzyzowania wiec zwolnilem hamowalem sprzeglo i padl zgasl kompletnie. Odpalilem i jakos przez chwile mocy nie mial nawet zgasl powtornie wiec po ponownym rozruchu i przygazowaniu rozruszal sie i jechal dalej jednakze zdzwilo mnie to. hm zauwazylem ze jak wlaczam ogrzewanie tylnej szyby to obroty lekko spadaja, to czuje sie gdy auto stoi...Tylnia szyba az tyle mocy potrzebuje, ze obroty spadaja? oczywiscie nie gasnie tylko czuje sie lekki spadek



Awatar użytkownika
collo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: sob sty 01, 2005 18:06
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: collo » wt lut 08, 2005 20:59

ogrzewanie tylnej szyby i zapalniczka potrzebuja bardzo duzo pradu masz mozesz wtedy odczuwac lekki spadek obrotow ale zeby zgasl podkrec je troszke, na zime powinno sie nieco je podkrecic wiadomo swiatla dmuchawa itd



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 526 gości