jak ustawic razzada w passcie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

leito1610
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: sob lip 08, 2006 19:31
Lokalizacja: Białystok

jak ustawic razzada w passcie

Post autor: leito1610 » sob lip 08, 2006 19:38

witam mam pasata gt 1,6 rocznik 1984 mam problem z ustawieniem rozrzadu wymienialem pasek i pomylilem o jeden zabek silnik pracuje nieruwno nielapie obrotów prosze powiedzce jak maja byc ustawione kola zebate prosze o jakies sugestie pozdro!!!



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lip 08, 2006 20:52

znaki na kołach wału korbowego i wałka pośredniego mają się pokrywać, a znak na kole wałka rozrządu ma być jak na obrazku strzałka pokazuje. Na 99%. Bo nie napisałeś jaki silnik
Obrazek


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

lokacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 08, 2006 16:51
Lokalizacja: wieden
Kontakt:

Post autor: lokacz » sob lip 08, 2006 20:57

witka z tego co pamietam znak na kole walka roz. ma byc rowno z powiezchnia glowicy czyli tak jakby na godz 15tej,znak na kole sterujacym aparat zaplonowy ma pokrywac sie ze strzalka na plastikowej obudowie, kolo na wale ustaw na 0 czyli pierwszy tlok u samej gory jesli masz dostep do otworu na obudowie skrzyni b. tam jest znak zerowy,zakladasz pasek pozniej reszte i jedziesz na disco :D tak to jakos bylo z tego co pamietam narta



leito1610
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: sob lip 08, 2006 19:31
Lokalizacja: Białystok

Post autor: leito1610 » ndz lip 09, 2006 00:28

jaki dokladnie mam silnik to trudno powiedziec orginalnie byl wzmocniony 1,8 wersja gt z klima rocznik 84 autko z epoki jednak silnik sie skonczyl lezy umnie w grazu a na jego mijesce powedrowal nowy o pojemnosci 1,6 ohc na gazniku jak macie podeslijhecie schemat ustawienia tego paska rozrzadu jakies zdjecie lub opis bede bardzowdzieczny pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 429 gości