Lakier Flip-Flop

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
smokatsu84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: wt sty 18, 2005 10:08
Lokalizacja: Gdansk/PO
Kontakt:

Lakier Flip-Flop

Post autor: smokatsu84 » śr sty 19, 2005 00:37

Witam ! Czy orientujecie sie sie ile potrzebowlalbym tego lakieru na mk1-cabrio ?
Jestem powaznie zainteresowany kupnem ale nie mam do kogo sie zwrocic o pomoc co do ilosci jaka mam kupic !
Pozdrawiam ------------->>>>

:pub:

Odp na maila lub na gg. 4909848
Z gory Dziekówka



guluwroc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw gru 02, 2004 23:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: guluwroc » śr sty 19, 2005 01:18

Kazda firma ma inna siłę krycia.te tansze wogóle nie kryja pzrez co wydasz na duzo wiecej towaru:)napisz cos wiecej jaka firma co za ile to ci pomoge



Awatar użytkownika
mcyplik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 19:42
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: mcyplik » śr sty 19, 2005 01:24

Lakiery takie jak:
* Du Pont można powiedzieć lakiery w górnej półki to powinno wystarczyć tobie max 3 litry wiem bo troszke tego mój ojciec sprzedaje nawet powinnto z tych 3 litrów tobie zostać.
* IVAT tez około 3 litry połka średnia dużo lepsze ceny niepowiem ci narazie co do jakości bo ojciec ma ten system od paru dni i co do jakości niemogę tobie zbyt wiele powiedzić, ale cena napewno bardziej Ciebie zadowoli.
* inne nieznanego pochodzenia odradzam tanie ale nietrawałe
* no i inne firmy ktrorych niepodam nazw bo niebaił bym co na ich temat napisac:)

pozdrawiam :P



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr sty 19, 2005 11:15

Spieshecker litr takiego lakieru to koszt 400zł. Znajomy malował w seicento zderzaki tylną klape i maske. Zużył na te elementy 0,3 litra lakieru. Ale najpierw należy stary kolor przykryć czarną niemetaliczną bazą.



Awatar użytkownika
mcyplik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 19:42
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: mcyplik » śr sty 19, 2005 11:25

taz pisze:Spieshecker litr takiego lakieru to koszt 400zł. Znajomy malował w seicento zderzaki tylną klape i maske. Zużył na te elementy 0,3 litra lakieru. Ale najpierw należy stary kolor przykryć czarną niemetaliczną bazą.

watpie zeby litr Spiesheckera kosztowal 400 zł jest to ta sama pułka co Du Pont max to 250 PLN a kolor to musiała by być sama perła :pub:



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr sty 19, 2005 11:28

Ale zobacz na wydajność. Ja taniej nie widziałem, a mieszalni w pobliżu mam 4.



Awatar użytkownika
smokatsu84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: wt sty 18, 2005 10:08
Lokalizacja: Gdansk/PO
Kontakt:

Post autor: smokatsu84 » śr sty 19, 2005 12:13

Lakier firmy Sikkens !!! Ok. 500 zl. za litr.
Taz !!!! Czy ten czarny podklad nie bedzie przebijal jezeli bede malowal jasnym kolorem ? Myslalem o podkladzie zblizony do danego koloru ktory bym wybral.
--------------->>>>>>>>>>>..



Awatar użytkownika
mcyplik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 19:42
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: mcyplik » śr sty 19, 2005 14:39

podkład bedzie ci przebijał musisz miec jasny podkład. jezeli bedziesz mial ciemny podklad do jasnego lakieru to zwiekszy sie zurzycie:P a co do krycia lakieru Du Pont to niema zastrzerzen jest to gorna polka sposrod lakierow ojciec miesza je ok 2lat i niema zadnych zastrzezen sposrod lakiernikow a co to jest za kolor ten za 500 zł chyba ze komplet za 500zł= podkald+baza+lakier+utwardzacz+rozcienczalnik to wtedy by wyszlo z 40 zlotych niewiecej skad wy te ceny bierzezcie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 258 gości