MK.1.stukanie w prawym kole

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw cze 15, 2006 11:20
Lokalizacja: opole

MK.1.stukanie w prawym kole

Post autor: kajtek » pt lip 07, 2006 14:26

witam wszystkich uzytkownikow mam taki maly problem z moim golfem 1 i niewie zabardzo co mu jest
podczas jazdy i najechaniu na jaka kolwiek dziure slychac stuki w prawym kole podnosilem go na lewarku i
jest lekki luz w kole niewiem czy to stukanie to wina lozyska czy ci prosze o jakies rady co z tym
zrobic i co powinienem wymienic dodam jeszcze ze cale zawieszenie sie czyma tak jak powinno i te stuki
sa tylko w kole prosze o jakies rady i wskazowki dzienki.



Awatar użytkownika
naziro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: sob lip 01, 2006 13:37
Lokalizacja: KOSTRZYN WLKP

Post autor: naziro » pt lip 07, 2006 16:10

Witam. Sprawdź czy śruby są dokręcone jak trzeba. może być luz na łożysku(czasem wystarczy regulacja). Może to być także zużyty amortyzator. Daj znać jak zrobisz.Pozdro.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pt lip 07, 2006 16:21

i sprawdz sworzen na wachaczu najlepiej jakas breszka(podlewaruj auto aby to sprawdzic)



Awatar użytkownika
krzysio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: pn sie 15, 2005 06:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysio » sob lip 08, 2006 01:25

Sprawdź na bruku, czy jak naciśniesz lekko hamulec to też stuka, jeżeli nie lto blaszki od klocków hamulcowych są luźne. (wydawało mi się, że już pisałem tego posta-niezapisało?)


[you] dobrze że jeździsz vw

Awatar użytkownika
rabbit1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 01:40
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: rabbit1 » sob lip 08, 2006 01:32

podnieś na lewarek złab koło rękoma poruszaj na boki jeżeli będzie luz i stukanie to końcówki potem góra dół jeżeli luz itp to sworzeń lub łożysko ponaciskaj mocno na amora jeżeli usłyszysz metaliczny dzwięk to do wymiany dobry zabuja 2-3 razy i przestanie skręć koła na maksa i zawróc jeżeli będzie strzelać to pada ci przeegób sprawdz wszystkie śróby i nakrętki raz mi się zerwała jedna od ust. kąta McPhersona sprawdz klocki i blaszki czy niesą zużyte


www.vwtp.phorum.pl Pabianikcki klub vw

kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw cze 15, 2006 11:20
Lokalizacja: opole

Post autor: kajtek » sob lip 08, 2006 05:46

wczoraj sprawdzalem te kolo wszystkie swoznie sa dobre,i blaszki klocki i amortyzator,zato zdiolem oslone z pul oski i tam na koncu pul oski juz w kole jest juz chyba lozysko niewiem dokladnie bo jeszcze tego nie rozkrencalem ale jezeli tak to ono jest strasznie luzne naciskalem je palcami to normalnie sie rusza na boki i cale lata to chyba jednak bendzie lozysko do wymiany jak ,prosze o podpowiedz dzienki.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 315 gości