Program do diagnozowania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Klikuś
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 19:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Program do diagnozowania

Post autor: Klikuś » sob lip 01, 2006 20:18

Jak w temacie mam zamiar kupic sobie kabel do mojego auta zeby za pomoca no własnie jakiegos programu móc samemu sprawdzac i usuwac błędy.Stąd moja prosba,jak nazywa sie taki program i gdzie moge go sciagnać.Słyszałem ze trzeba miec go zarejestrowany,a to da sie zrobic dopiero po pierwszym podłączneiu laptopa z autem.Prosze o wyjasnienie i pomoc w tym temacie.Wielkie dzięki za każdą pomoc.Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
PitrekT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt sty 11, 2005 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: PitrekT » sob lip 01, 2006 20:32

Najpopularniejszy program do diagnostyki to VAG-COM.Szukaj wersji starszych np 311.2, 208.1, bo nowe "chodzą" tylko z oryginalnym interfejsem Ross-Tech.Są do znalezienia w sieci.A bez rejestracji programu tez można dużo sparwdzic :grin:.
Pozdrawiam



Klikuś
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 19:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Klikuś » sob lip 01, 2006 20:41

Wielkie dzięki zaraz poszukam.



KUBEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn maja 22, 2006 21:36
Lokalizacja: PSZCZYNA

Post autor: KUBEK » sob lip 01, 2006 22:56

Sprawdż vw-tool e to też dostępny i sprawdzony program(polecam wersję ang bo w polskiej jest dużo błędów) ja osobiście pracuję na vag26 -jest to dosowski program ale naprawde pełna wersja. Jeżeli chodzi o diagnozę to samym skasowaniem błędów nic nie zdziałasz trzeba jeszczy trochę w tym "siedzieć" i korzystać z wartości mierzonych (można dość duż samemu narobć problemów- ale to tak na marginesie). Pozdrawiam



Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » sob lip 01, 2006 23:04

interfejsik kupisz na allegro za 60 zeta a prostego VAG-a w sieci znajdziesz napewno



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 250 gości