mk3 tarcze + klocki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mattjanow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 12:48
Lokalizacja: Janów Lubelski

mk3 tarcze + klocki

Post autor: mattjanow » wt cze 27, 2006 12:45

własnie nadszedł czas na wymiane u mnie tarcz i klocków co sądzicie o zestawie firmy Jurrid cena jaką mi zaproponwał salon (podobno mk3 wychodziły oryginalnie na częsciach tego producenta) to 180 pln dużo to czy mało pozdrawiam i czekam na opinie lub propozycje może warto zainwestowac w inna firme thx



Awatar użytkownika
wojtas_GT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: ndz cze 25, 2006 15:32
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: wojtas_GT » wt cze 27, 2006 12:53

To masz (nie)szczęście że masz ten tani układ hamulcowy z tarczą zwykłą. Cena jest w miarę ok., bo do mojego 1 tarcza ATE kosztuje w hurcie 100, klocki ATE 150 (cienkie).
Ja Mam ATE, ale jurida ktoś z moich ziomków chwalił.



Awatar użytkownika
felicjator
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 22:04
Lokalizacja: 3M
Kontakt:

Post autor: felicjator » wt cze 27, 2006 13:59

http://www.ebcbrakes.pl/

Te klocki będę wkładał niebawem do corolli. Fakt, że nie są tanie ale można wybrać wersję standard

GREENSTUFF
Udoskonalone w nową formułę V4 klocki hamulcowe serii GREEN STUFF ustanawiają nowy standard, według którego osądzani są inni producenci klocków sportowych. Domieszki włókien nieżelaznych i innych dodatków z najnowszych dostępnych technologii, podniosło wydajność tych klocków, oraz wydłużyło ich żywotność od 100% do 200%. Podczas gdy zapylanie może być teraz uważane za "poniżej średniej" (dużo mniejsze niż w większości oryginalnych klocków hamulcowych), wydajność i siła hamowania tych klocków zachwyci każdego użytkownika szybkich samochodów sportowych. Klocki Greenstuff są używane w mistrzostwach świata Ginetta w Wielkiej Brytanii od roku 1998, w mistrzostwach świata formuły 600 w latach 1997,1998,1999,2000,2001 aż do dziś! Zgodność z normą Reg90 oraz bardzo wysoka górna granica temperatury pracy 650OC powoduje, że klocki GREEN STUFF V4 nie są tylko unikalnym rozwiązaniem zgodnym z normą Reg90 , ale również zapewniają doskonałą siłę hamowania już od zimnych hamulców! Ponadto są przyjazne dla tarcz hamulcowych redukując temperaturę ich pracy o około 100-150OC, co powoduje


auta kwitnące wiśnią

mattjanow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 12:48
Lokalizacja: Janów Lubelski

Post autor: mattjanow » wt cze 27, 2006 15:10

kurde sam nie wiem podobno są to orginały jakie wychodziły w standardzie w golfach z takim silnikiem (1.8 90 PS) moj szwagier kupił delphi i sobie nawet chwalił i stąd te wątpliwośći bo cena atrakcyjna


GRUPA DLA WOJ.LUBELSKIEGO ZAPRASZAM!!!!

Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: tomekzabrze » wt cze 27, 2006 17:58

Ja proponuej ci zestaw Brembo tarcze 9 do tego klocki ATE , ferodo premier badz Lucas



Awatar użytkownika
Dawca_Nerek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1887
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:08
Lokalizacja: F1 DAWCA

Post autor: Dawca_Nerek » wt cze 27, 2006 19:02

tomekzabrze pisze:ferodo premier
Ja właśnie te klocki chce kupić, cena u mnie 80zł.


Obrazek
Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 328 gości