problem z radiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KartofeL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 08, 2006 11:49
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

problem z radiem

Post autor: KartofeL » pt cze 16, 2006 19:14

witam... mam oststnio problem z oryginalnym radiem w moim MK3.. cos jest popier****** we wtyczce do niego... moge zrobic tak zeby gralo po wyjeciu kluczyka, moge zrobic zeby gaslo po wyjeciu kluczyka tylko ze jak gasnie to po ponownym uruchomieniu musze je odblokowywac na nowo. Jak mam go podłaczyc zeby gas po wyciagnieciu kluczyka ale zebym go nie musial ponownie odblokowywac?



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pt cze 16, 2006 19:21

na dzień dzisiejszy mogę ci powiedzić że są dwz sposoby podłączenia, a właściwie chodzi o instalację przyradiową (mucisz mieś w instrukcji opis podłączenia do instalacji z ACC lub bez ACC) i wtedy podłączasz wadług instrukcji


:-k ...

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt cze 16, 2006 19:29

Brak stałego plusa (tego bez kluczyka)

[ Dodano: Pią Cze 16, 2006 7:31 pm ]
Jeśli ktoś wcześniej miał nieoryginalne radio to musiał zmienić instalację bo jest inna. Jeśli nie zmieniał sprawdź bezpiecznik i czy jest ten stały plus tam gdzie trzeba. Schemat jest na naklejce na radio.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
KartofeL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 08, 2006 11:49
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: KartofeL » pt cze 16, 2006 19:57

najprawdopodobniej bylo inne radio o do sprzedania dali oryginalne... ten staly plus wedlug naklejki na radiu jest dobrze... od wtyczki jednak odchodzi jeden kabelek ktory nie jest podlaczony ( na naklejce jest to oznaczenie masy (chyba)) a jak go podlaczam do masy to wywala mi bezpiecznik w radiu



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt cze 16, 2006 20:45

Może schemat z kolorami kabli pomoże

http://img88.imageshack.us/img88/3990/radiomk33ol.jpg


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 432 gości