Dla pompiarzy :) MK3 GTD

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

blacktiger
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw lis 17, 2005 08:06
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Dla pompiarzy :) MK3 GTD

Post autor: blacktiger » czw cze 15, 2006 06:51

Witajcie :) Mam mały problemik z moim golferem.

Bardzo czesto pod odpaleniu auta obroty wchodzą mi na ok 600 - 700 obrotów a po ok minucie jakby coś się przełączało i wskakuje normalnie 850. Czasem odpalam auto i od razu wskakuje 850. Silnik w pełni sprawny cisnienia ok używam dobrych paliw na markowych stacjach nawet stosuje rózne dodatki do oleju napędowego.

Jak macie jakis pomysł to z góry wielkie dzięki :)

pozdrawiam Janusz



Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Igor1 » czw cze 15, 2006 09:46

Normalka, w czasie porannego odpalania w silniku AAZ dziala wstepne podgzewanie silnika świecami i dziala przez ok 2,5 min to daje taki duzy opór na alternator ze spadaja mocno obroty pózniej przekażnik rozłącza słychac małe cykniecie ze strony bezpieczników i obroty sie podnosza bo nie ma oporu na alternatorze. Ja długo z tym walczyłem na ciepłym podniosłem obroty na 900 wiec jak beda działac swiece bedą ok 800 obr. Ale jesli na ciepłym masz obroty 850 to w normie bo powinny byc 50-900+50, ale mam nadzieje ze obroty sprawdzales elektronicznym obrotomierzem na desce? Jak ciepły wiadomo tego nie masz bo wstepne podgrzewanie nie działa. Jak chcesz wiecej info to na piriva.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości