[Mk2,1.3NZ] Światła z prawej strony (przód) nie świecą.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

chybil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw wrz 16, 2004 16:56
Lokalizacja: Wrocław/Lubin
Kontakt:

[Mk2,1.3NZ] Światła z prawej strony (przód) nie świecą.

Post autor: chybil » ndz cze 04, 2006 23:25

Dzisiaj wymieniłem żarówki od świateł drogowych oraz długich ale nic to nie dało - nadal nie działają. Światła postojowe jednak działają prawidłowo. Próbowałem bawić się wtyczkami i wtedy usłyszałem jak silniczek regulujący ustawienie prawego światła od czasu do czasu zaczyna buczeć na ułamek sekundy - zawsze przy włączaniu świateł i potem już bez reguły co jakiś czas zabzyczy. Światła z lewej strony działają prawidłowo. Bezpieczniki są całe. Co ciekawe kiedy odłączałem wtyczke od prawego światła (drogowego) to światło postojowe-prawe świeciło odrobine mocniej.

Tylne lampy działają prawidłowo. Mam wersję z 4 kloszami z przodu.

Z góry dzięki za podpowiedzi.



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pn cze 05, 2006 04:28

chybil pisze:Dzisiaj wymieniłem żarówki od świateł drogowych oraz długich
Nie bardzo wiem o czym piszesz. Światła drogowe to inaczej długie. Jeśli masz 4 klosze z przodu to ; dwa duże zewnętrzne są "dwuświatłowe" - mijania ( krótkie) i drogowe ( długie), natomiast dwa wewnętrzne to zazwyczaj drogowe na żarówkę H3 ( chociaż zdarzały się też p/mgielne). Sprawdź wszystkie przewody, może któryś jest ułamany, bezpieczniki jeszcze raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn cze 05, 2006 08:48

takie cyrki sie dzieją jeżeli gdzieś masa jest bardzo słaba



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 278 gości