kierunkowskazy boczne w golf mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
shadowWWL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 08, 2005 13:21
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

kierunkowskazy boczne w golf mk2

Post autor: shadowWWL » ndz cze 04, 2006 10:20

Witam!
Nie mogłem znaleźć na forum zbyt wielu informacji na ten tema. Mam golfa mk2, dość ubogą wersję bez kierunków bocznych. Zamierzam założyć do nego hak, powiedziano mi, że bez kierunkowskazów bocznych nie zostanie wbity o dowodu. Widzę, że w błotnikach mam zaślepki. Czy ktoś wie, czy jest do nich doprowadzona instalacja elektryczna i wystarczy wstawić kierunki? Jesli nie to czy dużo z tym zabawy aby doprowadzić kabelki? A może polecacie kierunki po prostu wstawione z boku w zdeżak?

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz cze 04, 2006 10:38

w zderzaku to wiocha :) sa specjalne kierunki w miejsca tych zaslepek CL w blotniku,instalacji tam raczej niema pociagnietej musisz z przedniego migacza ze zderzaka pociagnac przewody.nowy migacz podlanczasz razem z tym ze zderzaka(rownolegle) i po problemie,ale nadkole plastykowe (kilka srub)musisz wykrecic(migaczy na allegro jest multum)
Ostatnio zmieniony ndz cze 04, 2006 11:00 przez Duber, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krzysiek77
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 19:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: krzysiek77 » ndz cze 04, 2006 15:03

jest tak jak pisze vario,pod serwem masz kostki,powinien być w nich prąd.podpinasz tylko przewody żeby sięgneły do boków i będzie ok.ja tak miałm teraz jużmam kierunki zamiast zaślepek



Awatar użytkownika
shadowWWL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt lut 08, 2005 13:21
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Post autor: shadowWWL » pn cze 05, 2006 10:43

Wielkie dzieki za pomoc :), w ten weekend biorę się za to :).
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
magik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: pn lut 07, 2005 12:06
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: magik » pn cze 05, 2006 11:09

zgadza się..musisz mieć kierunki, jeśli masz hak..
KAŻDA WERSJA MK2 JEST WYPOSAŻONA JUŻ W INSTALACJĘ. Było na ten temat kiedyś na forum, bo też szukałem.. sam mam kierunki w błotniku i mam wersję CL i miałem gotową instalkę..
kupujesz sobie boczne kierunki do mk2 (w miejsce zaślepek w błotniku, jak napisał piotr2) i podpinasz się do kostek, znajdujących się po zbiornikiem wyrównawczym. kostki do kierunków są w kształcie litery "T". najlepiej jak sobie włączysz, któryś kierunek, weźmiesz probówkę i sprawdzisz, w której kostce jest prąd :)
powodzenia


[b]mk2 by magik[/b]
http://magikk82.w.interia.pl
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=102589&start=0

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości