Dusi sie 1.8

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rafm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 13, 2005 13:22

Dusi sie 1.8

Post autor: rafm » czw sty 13, 2005 13:51

Silnik 1.8 jechalemsobie na gazie i nagle go brakło. Przelaczylem na benzyne i okazalo sie ze silnik dusi sie, nie ma wolnych obrotów jedyna mozliwosc utrzymania go uruchomionego to pompowanie pedalem gazu tak tez dojechalem z trudem do domu. Postanowilem sprawdzic i zatankowalem gazu. Okazalo sie ze silnik na gazie pracuje ok. Wszyscy na okolo podejrzewaja pompe paliwa. Co wy o tym sadzicie ? Czy trzeba ja wymienic cala czy mozna naprawiać ?

Po przekreceniu kluczyka słychać przez jakis czas pompe. Gdzie jest pompa w golfie przy silniku czy w zbiorniku. Sprawdzenie pompy moze polegac na zdjeciu wezyka i sprawdzeniu czy pompuje paliwo ?



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » czw sty 13, 2005 14:45

Odepnij klemy z akumulatora na kilkanaście minut. Jeśli po ich podpięciu na benzynie będzie dobrze działał to szukaj przyczyny w emulacji sondy albo samej sondzie.


=-Pinhead-=

hektopaskal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt gru 21, 2004 15:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hektopaskal » czw sty 13, 2005 20:22

mam to samo, szczegolnie jak pojezdze z wieksza predkoscia... moglbys napisac jakas masz dokladnie instalacje, emulator sondy itp?



Awatar użytkownika
adas3003
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 15:26
Lokalizacja: SIEMIANOWICE SLASKIE
Kontakt:

pompa paliwa

Post autor: adas3003 » czw sty 13, 2005 22:18

wedlug mnie to pompa paliwa poprostu chyba sie zatarla tak jak u mnie pompa paliwa znajduje sie w baku trzeba otworzyc bagaznik i dzwignac wykladzine bagaznika tam jest taki dekiel pod ktorym jest pompa paliwa.Moja rada jest taka jedz gdzies do warsztatu niech ci sprawdza cisnienie pompy paliwa.Mozesz kupic cala pompe albo sam silniczek pompy paliwa,koszt calej pompy to okolo 400zl



Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Post autor: Goofol » czw sty 13, 2005 23:48

moj przykład chyba juz wszyscy znaja na tym forum ale jak co to polecam lekture moich postów!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 422 gości