Problem z odpaleniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MichalMys1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:16
Lokalizacja: Świdnik

Problem z odpaleniem

Post autor: MichalMys1 » ndz maja 28, 2006 10:53

Od razu chcciałbym z góry przeprosic za moje pyatenie które nie dotyczy VW tylko Toyoty.
od jakiegoś czasu miałem sporadyczne problemy z odpaleniem samochodu-musiałem pare razy dwa-lub trzy przekręcic kluczyk aby samochód odpalił-(gdy przekręcałem kluczyk to słychać było tylko jakieś pyknięcie)-chcociaż w wieksdzości palił za pierwszym razem.Wczoraj nie domknąłem bagażnika i przez jakies 8 godz paliła mi sie żarówka-później nie mogłem odpalić-jedynie poszło na popych(nie miałem innego wyboru).Po przejechaniu ok 20 km-samochód wmiare pali ale i tak nie za pierwszym razem(chociaż czasmi i da rade za pierwszym).Związku z tym mam takie pytanie co to moze być-akumulator,stacyjka,a moze coś innego???.Akumulator ładowałem całą noc ale to i tak nie pomogło,klemy wyglądają ok, moze to styki w stacyjce??



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » ndz maja 28, 2006 12:53

pyknieęcie to nic innego jak wyłączenie wtrysku czyli pompa podała paliwo o odpowiednim ciśnieniu i wyłączył się przygotowanie mieszanki do dpalenia akumaulator jak siąądzie owszem jest pyknięcie ale i kontrolki przygasną ale po tym co ztwierdzam po tym opisie to może przewód sterujący na rozruszniku jest luzny i nie zawsze styka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości