Gdzie do diagnosty w Lublinie??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
robert83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lut 13, 2006 00:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Gdzie do diagnosty w Lublinie??

Post autor: robert83 » pt maja 26, 2006 10:41

Mam Passsata z 89 roku z silnikiem PF. Chciałbym gdzieś skalibrowac (ustawic) przepustnice na beznynie a potem wyregulowac gaz. Gdzie w Lublinie jest jakiś fachowiec który zrobi to tak jak trzeba, no i gdzie pojechac do gazownika?? Mam najprostszą instalacje bez krokowca.


PASSAT B3 1.8 PF - już sprzedany. Mondeo TD pod nogą

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » pt maja 26, 2006 12:34

Jesli gazownika to polecam zaklad Stopy na Kalinowce. Jak jedziesz wylotowa na Zamosc to po prawej stronie w domku bedziesz mial



Awatar użytkownika
bkolodz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 14:14
Lokalizacja: Poznań - Lublin
Kontakt:

Post autor: bkolodz » pt maja 26, 2006 14:07

pełna mechanika jest u P. Ryszarda Góreckiego - znakomity fachowiec, zaklad miesci sie w zespole szkol samochodowych - poza zajeciami na warsztatach prowadzi prywatna praktyke, na ulicy popiełuszki - biala bama -

to naprawde dobry fachowiec polecam. Ceny ma niewygorowane , bo ma narzucony "taryfikator" przez dyrektora szkoly, z ktorym musi sie dzielic zarobkiem. Facet robil mi juz niejeden samochod, i wszyscy moi znajomi z Lublina tam odstawiaja auta. NIe polecam za to Marcar, na trasie do zamoscia, zaraz za krzyzowkami Swidnickim po lewej stronie. To zaklad kolegi, ale mechanikow ma partaczy :(


ride for life, live for ride.....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 393 gości