Gumowe osłony maglownicy Mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mati_2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 14:53
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Gumowe osłony maglownicy Mk2

Post autor: Mati_2 » wt maja 23, 2006 07:33

Witam, mam takie pytabie, czy do maglownicy gumowe oslony mozna kupic bez zadnego problemu, moze sie ktos orientuje ile to moze kosztowac i czy mozna je jakos wymienic bez rozbierania maglownicy? Jedna da sie wymienic bo mozna odkrecic koncowke drazka, a co z druga? Moze ktos sie spotkal z takim problemem i co smoze podpowiedziec, mi porwaly sie ale zastanawialem sie dlaczego, moze od blota ktore sie dostalo i lezalo na sankach? Z gory dzieki za podpowiedzi :chytry:


Puławski klub VW: emotionvw.w.interia.pl

Awatar użytkownika
Lukasz3k
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 08, 2005 22:03
Lokalizacja: Karniewo/Wawa
Kontakt:

Post autor: Lukasz3k » wt maja 23, 2006 09:33

No wlasnie ja tez ostatnio u siebie z jednej strony zauwazylem ze tez jest popekana, od strony kierowcy. Sprawdzilem tez u kolegi co ma tez golfika wiekowo jak ja i u nigo to juz w ogole praktycznie resztki tej gumy zostaly i mowil ze cos mu wspomaganie ciezko chodzi, moze to przez to padlo.

--
Pozdrawiam
Lukasz



Mati_2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 20, 2005 14:53
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: Mati_2 » wt maja 23, 2006 10:18

Mi na razie ciezko nie chodzi, ale mozliwe ze jak sie dostalo tam syfu to mu sie moglo zatrzec, tak na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze nie jest zle u mnie, jakos niedawno musialy sie porwac, na szczescie jezdze glownie po asfalcie to duzo syfu pewnie sie tam nie napchalo. Juz troche sie dowiedzialem jak to rozebrac, z jedenj strony odkrecic trzeba koncowke, a z drugiej caly drazek, a gumy sa po 8 zeta, naprawa u mechaniora 70 zeta, wiec trzeba samemu sie brac za to:( bo szkoda kasy na mechaniora, normalnie zdzierstwo :grrr: Wiec po robocie biore sie za golfiaczka :chytry:


Puławski klub VW: emotionvw.w.interia.pl

Awatar użytkownika
Lukasz3k
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 08, 2005 22:03
Lokalizacja: Karniewo/Wawa
Kontakt:

Post autor: Lukasz3k » wt maja 23, 2006 12:02

Wlasnie sie zastanawialem cyz mozna takie same gumy dostac :) bo jeszcze sie w sklepie nie pytalem:) No to tez sam sie za to wezme :) odrazu sobie wymienie tuleje na wahaczu :D


--
Pozdrawiam
Lukasz



robbox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: czw lut 16, 2006 20:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: robbox » wt maja 23, 2006 14:12

Mati_2 pisze:Juz troche sie dowiedzialem jak to rozebrac, z jedenj strony odkrecic trzeba koncowke, a z drugiej caly drazek
-no to ktos sobie zazartowal z ciebie ja ostatnio wymienialem , wystarczy zdjac koncowke ze zwrotnicy i przelozyc gume przez koncowke - guma ma wiekszy otwor niz sie wydaje na perwszy rzut oka.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 240 gości