POMOCY - Golfik przecieka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

beniamin79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 28, 2005 22:22
Lokalizacja: Lodz

POMOCY - Golfik przecieka

Post autor: beniamin79 » ndz maja 21, 2006 12:04

Witam może moj temat nie bedzie orginalny - starałem się znaleźć odpoweidzi na moj problem czytając wiele postów jednak niestety nie udało mi się dlatego postanowiłem napisać nowy. Mam taki problemik, że widze jak pod moimi dywanikiami zbiera się woda - nawet dokładnie wiem skad ona leci - w miejscu otwierania maski (strona kierowcy) i analogicznie z prawej strony (strona pasazera). probowałem róznych badań lałem wodę na przednia szybe niby nic ale po dluższym czasie zaczyna kapać (wiec uszczelniłem przednia szybę). Zgadnijcie problem nie zniknął. Zapuściłem zyrawia pod deskę i co widzę - to, że gąbkowa izolacja przewodów jest mokra w połowie, bliżej drzwi jest tak mokra że z niej kapie obadałem podszybie od środka nieby suche, sprawdzilem końcówki odprowadzenia kanalików też niby ok. Rany skąd ta woda ???? MOże ktoś z was miał już taki przypadek i potrafi mi pomóc. NIe potrafię wyjąć podsufitki i całej deski - weic może macie namiar na jakis dobry wardsztat w Łodzi gdzie będą potrafili mi pomóc.



Kand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Kand » ndz maja 21, 2006 12:21

beniamin79 pisze:sprawdzilem końcówki odprowadzenia kanalików też niby ok.

chodziło Ci o kanaliki od szyberdachu? Jak tak to sprawdz odpływy pod szybą po lewej i prawej stronie

[ Dodano: Nie 21 Maj, 2006 ]
Jak są zapchane to poziom wody będzie się podnosił w czasie deszczu i wkońcu sie przeleje do kabiny przez nadmuch



beniamin79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 28, 2005 22:22
Lokalizacja: Lodz

Post autor: beniamin79 » ndz maja 21, 2006 14:04

Dzieki za pomoc ale nie weim gdzie owe kanaliki sa dokladnie moze jakis namiar ?



Kand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 360
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: Kand » ndz maja 21, 2006 15:10

Podnosisz maskę odkręcasz wycieraczki potem sciągasz plastikowe koreczki trzymające plastik Okrągłe z plusikeim trzeba je podwazyć delikatnie Płaskim szerokim wkrętakiem a potem wyciągnąć Zdejmujesz plastik i odsłania Ci się całe podszybie Po prawej i lewej stronie masz odpływy (na narożnikach)Zobacz czy filtr nie jest mokry



alangoetz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 00:46
Lokalizacja: düsseldorf

Post autor: alangoetz » ndz maja 28, 2006 01:24

Witam, posiadam vw polo 96r i wchodzac dzis do auta zuwazylem kaluze wody z przodu i tyl pasazera. Nie´mam pojecia skad wziela sie ta woda. Tydzien temu mialem wymieniana skrzynie biegow i czy to moze miec z tym zwiazek? :bigok:


Pozdrawiam serdecznie
Ali

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » ndz maja 28, 2006 07:41

alangoetz może Ci sie woda dostaje przez uszczelkę w drzwiach?Muszą być gdzieś ślady którędy wlatuje.Popatrz dokładnie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 324 gości