Sinik ABF - kilka pytań

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

drzewko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt maja 19, 2006 23:56
Lokalizacja: Poznań

Sinik ABF - kilka pytań

Post autor: drzewko » sob maja 20, 2006 00:10

Mam w swoim autku taki silniczek i mam kilka pytań.

CZy ten silnik ma hydrauliczne popychacze?

Czy powinnien być luz pomiedzy popychaczami a wałkiem rozrządu (tymi łapkami) ?? Ja mam totalne zero luzu i mnie to bardzo martwi

Czy w golfach jest taki sam korektor wydechowy jak w ibize cuprze z 97roku, bo mam dziure w tym elastycznym laczniku miedzy korektorem a ta czescia co wychodzi z katalizatora. I niewiem gdzie to kupić moze od vw by podeszło?



pushkin77
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 22:01
Lokalizacja: (PL) KGR
Kontakt:

Post autor: pushkin77 » sob maja 20, 2006 00:16

po pierwsze to nowy jestes wiec ladnie byloby sie przywitac .....
drzewko pisze:elastycznym laczniku miedzy korektorem a ta czescia co wychodzi z katalizatora
domyslam sie ze chodzi Ci o koLektor i o lacznik elastyczny który kupisz w kazym sklepie motoryzacyjnym i nie trzeba nic szczegolnie szukac od ibizy



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » sob maja 20, 2006 00:22

drzewko pisze:CZy ten silnik ma hydrauliczne popychacze?

Czy powinnien być luz pomiedzy popychaczami a wałkiem rozrządu (tymi łapkami) ?? Ja mam totalne zero luzu i mnie to bardzo martwi
Dokładnie ma hydrauliczne popychacze. Polega to na tym, że po odpaleniu auta przez chwile sie same ustawiaja, więc nie ma się czym przejmować.


Obrazek

robbox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: czw lut 16, 2006 20:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: robbox » sob maja 20, 2006 10:11

drzewko pisze:Czy powinnien być luz pomiedzy popychaczami a wałkiem rozrządu (tymi łapkami) ?? Ja mam totalne zero luzu i mnie to bardzo martwi
-nie luzu nie powinno byc -luz sie pojawia jak sa szklanki do wymiany ,wiec nie ma co sie przejmowac



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości