pytanie do expertow!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adams26
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt paź 18, 2005 20:39
Lokalizacja: dzierzoniow
Kontakt:

pytanie do expertow!!!

Post autor: adams26 » sob maja 13, 2006 17:22

jestem zmoszony do wymiany przekladni kierowniczej w swoim mk2 1.8RP bez wspomagania i tak sie zastanawiam czy od mk3 pasuje, oraz czy przy wymanie trzeba odkrecac cos jeszcze oprocz przekladni (np: zawieszenie albo cos jeszcze??) jesli ktos to robil prosze o sugestie i rady za kazda pomoc z gory dzieki i oczywiscie punkta dam!!



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob maja 13, 2006 17:37

ja zmienialem 420 za nowa dalem.zawieszenia nie musisz odkrecac ale lepiej jak odkrecisz kola bo miepamietam z ktorej strony ona wyjdzie ale bokiem "mi" wyszla.a naaameczylem sie troche(no moze mechanik).jest co robic samemu(jak sam bedziesz robil).pamietaj jak bedziesz odkrecal krzyzaka przy przekladni to srube calkiem wyciagnij bo bedzie blokowac.ona przechodzi na wylot.bylem przy wymianie patrzalem na rece mechanikowi on wziol 100 za robocizne ipowiem ze jest co robic nie zalowalem tej 100wy.a i jedz na zbierznosc odrazu a potem ustaw sobie kierownice(po ustawieniu zbierznosci nie predzej tylko migacze beda hu...o chodzic na zle ustawionej)a co do pasowania od mk3 to na 99%pasuje bo w sklepie powiedzial ze w katalogu sa identyczne



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości