fachowcy POMOCY golf mk II 1.3 nz problem z pompką paliwa(?)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maykel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 09, 2006 11:55
Lokalizacja: Nidzica - Toruń
Kontakt:

fachowcy POMOCY golf mk II 1.3 nz problem z pompką paliwa(?)

Post autor: maykel » wt maja 09, 2006 13:47

po przekręceniu kluczyka pompa zaczyna kręcic jak oszalała i zalewa mi silnik no i oczywiscie nie moge go zapalic, normalnie to powinna zapodać paliwko i odpalałem, a teraz zapodaje cały czas i cały czas i tak dalej...

no kurna nie wiem co robić, :crazy:

wymieniłem przekażnik pompy i nic, ogólnie podczas jazdy (na LPG) to ten przekaznik sie grzeje strasznie... czy to moze komputer zgłupiał, co przed przednia szyba jest, czujnik cisnienia paliwa ? - nie wiem, POMÓŻCIE BYLE SZYBKO.

GG 61971
lub mejla michal.nowosielski@op.pl


get rich or die tryin

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » wt maja 09, 2006 15:58

Miałem podobną sytuację. Mechanicy stwierdezili, że padł komp i źle sterował wtryskami. Zrób może taką próbę : przekręć na chwilę kluczyk aby pompka podała paliwo, zdejmij kostkę z wtrysków i zpróbuj zapalić. U mnie w takiej sytuacji silnik na chwilkę "zaskakiwał", spalał paliwo które zostało wpompowane i gasł.



robbox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: czw lut 16, 2006 20:49
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: robbox » śr maja 10, 2006 20:02

Po wlaczeniu zaplonu pompka powinna przez chwile napompowac uklad wtryskowy i sie wylaczyc, jezeli tak nie jest to uszkodzony jest komputer (zakladam ze przekaznik jest nowy), ewentualnie gazownicy moze cos popierniczyli jak zakladali LPG.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości