MK3 zegary z obrotomierzem zamiast zegara???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

MK3 zegary z obrotomierzem zamiast zegara???

Post autor: adam-gda » sob maja 06, 2006 20:00

Witam wszystkich na Forum. Nie znalazlem nic co by mi pasowalo w szukaj. Wiec mam takie male pytanko czy jak wloze zegary z obrotomierzem zamiast tych z zegarkiem do mojegio MK3 to bedzie mozliwosc odczytu ownierz spalania, na tym wyswietlaczu pod obrotomierzem????


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » sob maja 06, 2006 20:11

Nie bedzie.



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » sob maja 06, 2006 20:18

czyli taki zabieg nie ma sensu. Lepiej dolozyc osobny obrotek???


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
Maiki X
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lut 15, 2006 19:54
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: Maiki X » sob maja 06, 2006 20:21

Moim zdaniem załoz sobie zegary z obrotomierzem a nie osobny obrotek a to, ze nie bedzie odczytu spalania tylko elektroniczny zegarek to chyba nie tragedia(a lepsze od tego ogromnego zegarka no i masz obrotomierz) :bigok:


Best Life is VW drive!!!! :satan:

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » sob maja 06, 2006 20:24

To o czym piszesz to MFA.Podaje spalanie,temp. oleju i takie tam pierdoły.Zeby to działało potrzebne są czujniki które to obsługują,a w Twoim autku ich nie ma.Jeśli chcesz mieć obrotek to kup sobie zegary z obrotkiem ale bez MFA.Poznasz je po braku oznaczeń koło wyświetlacza.



pushkin77
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 22:01
Lokalizacja: (PL) KGR
Kontakt:

Post autor: pushkin77 » sob maja 06, 2006 21:39

Maiki X pisze:Moim zdaniem załoz sobie zegary z obrotomierzem
Maiki X pisze:no i masz obrotomierz
nie do końca jestem przekonany czy obrotomierz będzię Ci działał.... w końcu z czegoś musi on dostawać impuls żeby działał....



Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: drill » sob maja 06, 2006 22:24

obrotomierz bedzie dzialal na pewno... kazdy golf jest do niego przystosowany tylko nie kazdy ma wskaznik obrotow zamiast zegara analogowego... dowodem niech bedzie chociaz obrotomierz w polu przebiegu kilometrow (jest taki trick...).

tak wiec smialo kupuj zegary z obrotomierzem i instaluj w miejsce tego co masz. sam tak zrobilem zaraz po kupnie auta. aha, pamietaj tylko, ze obrotomierz z diesla bedzie inaczej wyskalowany... wyskalowanie predkosciomierza nie ma znaczenia...


Obrazek

Pienios
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: sob lis 05, 2005 13:21
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce

Post autor: Pienios » pn maja 08, 2006 00:15

Panowie tez chce sie pozbyc tego wielkiego zegara i mam pytanko co do przebiegu po takiej akcji nie bedzie jakichs bledów miedzy kompem a wyswietlaczem. Z tego co wiem przebig jest przechowywany w zegarach. Moze ma ktos do sprzedania takie zegary bez MFA do beznyniaka oczywiscie z obrotowmierzem?????????


Jeszcze jedno na alegro sa tez zegarki od ibizy czu one tez pasują chyba maja tylko mniejszy zakres do 200 jak to z nimi jest. nie chce nacoac sie na mine zami rozumiecie:)


Wcześniej codziennie niezawodne MK3 1.8 AAM teraz Mk4 TDI AZS z plecakiem, na codzień zaś Octavia kombi 1.8 TSI, czas pokaże co się lepiej sprawuje...:)

Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: drill » pn maja 08, 2006 08:45

czy pasuja wymiarem to nie wiem ale dzialaja... co do przebiegu to faktycznie jest w zegarach... problemu nie bedzie poza tym, ze bedziesz mial tam inna wartosc na poczatku po wymianie... a co do predkosci to wyskalowanie nie ma znaczenia, sa rozne typy 0-200 0-220 20-200 20-220 i moze jakies inne ktorych nie widzialem :D


Obrazek

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pn maja 08, 2006 08:49

sa jeszcze w milach ;) zmieniaj śmiało tylko przed zakupem podłącz je na chwile zeby sprawdzic czy wszystko dizała. Ostrożnie z zakupami na allegro.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Pienios
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: sob lis 05, 2005 13:21
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce

Post autor: Pienios » pn maja 08, 2006 09:05

w milach to raczej nie bardzo:D:D:D

Będę musiał poszukać gdzies po szrotach bo faktycznie z allegro to troche strach kupować no chyba ze znajde kogoś z okolicy i zanim kupie to oblukam sobie i sprawdze czy działa:)

A czy w zegarkach z obrotomierzem zamiast zegarka jest lampa rezerwy i czy można ją jakoś podłączyc skoro teraz jej nie mam na obeznych??????


Wcześniej codziennie niezawodne MK3 1.8 AAM teraz Mk4 TDI AZS z plecakiem, na codzień zaś Octavia kombi 1.8 TSI, czas pokaże co się lepiej sprawuje...:)

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pn maja 08, 2006 09:10

lampka rezerwy jest tylko w zegarach z wersji USA (w milach własnie :) ) i zegarach od iIbizy - info u Corvaxa. Zegary od diesla nie beda działac w benzynie i odwrotnie.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

tryvial
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sob mar 11, 2006 15:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: tryvial » pn maja 08, 2006 14:37

Dzisiaj zamówiłem licznik z obrotkiem na allegro, na dniach powinien dojść, sam jestem ciekawy czy zadziała :D



Pienios
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: sob lis 05, 2005 13:21
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce

Post autor: Pienios » pn maja 08, 2006 18:51

tryvial Napisz czy działa i od kogo kupiłes moze ja sie skuszę jesłi wszystko bedzie ok i nie bede smigał po szrotach;)


Wcześniej codziennie niezawodne MK3 1.8 AAM teraz Mk4 TDI AZS z plecakiem, na codzień zaś Octavia kombi 1.8 TSI, czas pokaże co się lepiej sprawuje...:)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości