mk2 gdy włączyłem wycieraczki w dół zaczal psikac płynem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

mk2 gdy włączyłem wycieraczki w dół zaczal psikac płynem

Post autor: vwmadison » czw maja 04, 2006 20:28

..jak w temacie i poczulem sie jakby to był automat,że po wciśnięciu czasówki najwolniejszej tzn w dół na 1 -szy stopien zaczał ciągle bez przerywania pryskac z dysz na szyby..Biorąc na następne szybkości (w górę) nie ma tego efektu)
Wracajac z pracy miałem tak samo i pózniej ustało.
Wina to przekażnika czy jakieś styki przy kolumnie kierownicy zawiniły?????


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » czw maja 04, 2006 20:33

vwmadison pisze:Wina to przekażnika czy jakieś styki przy kolumnie kierownicy zawiniły?????
W naszych bolidach tak czasem sie dzieje :bigok:
U mnie czasem jak włączam tylną to i przednia chodzi...Szczególnie rano.



Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » czw maja 04, 2006 23:19

Czasami tak bywa w tym modelu. Też się z tym osobiście spotkałem. Radzono mi abym powymieniał manetki ... ale ja sobie pomyslałem a w życiu bo moje mi się podobają :D. No i tak rozkręciłem obudowe stacyjki porozpinałem wtyki, wyczyściłem wsio, przedmuchałem i skręciłem do kupy. Teraz wszystko działa idealnie. Polecam zrobić tak samo, proste rozwiazanie ale bardzo skuteczne.


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

Post autor: vwmadison » pt maja 05, 2006 21:10

Ross pisze:Czasami tak bywa w tym modelu. Też się z tym osobiście spotkałem. Radzono mi abym powymieniał manetki ... ale ja sobie pomyslałem a w życiu bo moje mi się podobają :D. No i tak rozkręciłem obudowe stacyjki porozpinałem wtyki, wyczyściłem wsio, przedmuchałem i skręciłem do kupy. Teraz wszystko działa idealnie. Polecam zrobić tak samo, proste rozwiazanie ale bardzo skuteczne.
I chyba tak zrobie bo znowu dzis miałem automat spryskiwacze :))))
a strasznie mam tam zakurzone...może i od tego :) w wolnym czasie wysczyszcze :)
dzięki

[ Dodano: Sro Maj 10, 2006 12:41 ]
i znowu to samo..czyszczenie nie pomaga...Leje jak mu sie podoba. Raz dobrze a raz bez opamietania sika....czy coś się wyrobiło???
Wystarczy delikatnie musnąc manetkę od wycieraczek do siebie by zaczeły psikać. Odłączyłem silniczek z konektorków..może w weekend zobacze...
Miał ktoś jeszcze podobny problem???


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 393 gości