czujnik wstecznego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wieczor15
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: śr mar 01, 2006 02:37
Lokalizacja: Skądś

czujnik wstecznego

Post autor: wieczor15 » ndz kwie 30, 2006 02:03

witam mam taki problem. otorz jak mi robili sprzeglo to cos chya naruszyli i mi ucieka olej ze skrzyni przez wlacznik wstecznego . z tego co zauwazylem to jak sie wyciagnie w tyczke to kapie ze srodka jakby przez piny??jest to mozliwe??? i czy jest sens probowac go klejic czy od razu nowy trzeba . a moze ktos we ile nowka kosztuje???



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » ndz kwie 30, 2006 05:02

Jeśli olej wylewa się przez czujnik to kup raczej nowy.Z klejeniem może być różnie.Nowy to koszt ok. 25zł. Cena pewnie zależy od sklepu i firmy.Unikaj raczej firmy HP, tanio ale jakość nie jest rewelacyjna.



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » ndz kwie 30, 2006 10:50

cena czujnika 15-25 zl .. moze ci zepsuli caly i ten bolec co chodzi wpadl do skrzyni bo 1 slysze zeby czujnikiem sie wylewalo.. predzej wybierakiem od biegow lub jak u mnie linka predkosciomierza.. ale czujnikiem 1 slysze.. ja tez musze wymienic czujnik bno mi raz dzial raz nie ;)
koszt 15 zl ;)
pzdr


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz kwie 30, 2006 10:58

to normalne mi cieklo przez czujnik cisnienia oleju,nie klej i tak ci poleci predzej czy pozniej,mogli ci uszkodzic jak by ci czujnikiem walneli o podloge lub cos innego ale to malo prawdopodobne sam przyjzyj sie ze ciezko tam walnac chyba ze kluczem jak odkrecali lape mocujaca.a nie kupuj nowego bez starego w reku mimo ze podasz model itp.roznia sie dlugosciami stary w reke i dopiero do sklepu.



Awatar użytkownika
konop
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 603
Rejestracja: pt maja 13, 2005 16:24
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: konop » ndz kwie 30, 2006 12:45

polecam AUTOMOTOSKLEP

Ja kupilem tam włącznik wstecznego za 7.50 :) Działa do dziś


Obrazek Obrazek
Obrazek Golf MK2 2.0 2E
Obrazek Passat B3 1.9D 1Y

Awatar użytkownika
wieczor15
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: śr mar 01, 2006 02:37
Lokalizacja: Skądś

Post autor: wieczor15 » ndz kwie 30, 2006 12:54

MAPET pisze:cena czujnika 15-25 zl .. moze ci zepsuli caly i ten bolec co chodzi wpadl do skrzyni bo 1 slysze zeby czujnikiem sie wylewalo.. predzej wybierakiem od biegow lub jak u mnie linka predkosciomierza.. ale czujnikiem 1 slysze.. ja tez musze wymienic czujnik bno mi raz dzial raz nie
tyle ze mnie tylko to dziwi ze nie cieknie nigdzie wkolo tylko jak sciaglem wtyczke ztego gnizda i wszystko powycieralem to tak jakby ze srodka gniazda wyciekalo w kolo z tych pinow i nic tam pwkniete nie jest (blaszki dobrze sie trzymaja)
czujik juz wczesniej przed robota byl z oleju ale nie kapalo , chyba teraz jak poruszyli to zaczelo kakretnie:(



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz kwie 30, 2006 12:57

tak dokladnie przez te blaszki to mozliwe,mialem tak.i wcale nie musi nic wpasc aby tak sie robilo.(mi z czujnika oleju tez tak kapalo tamtedy tam gdzie blaszki)



Awatar użytkownika
pico
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw sie 04, 2005 00:34
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Post autor: pico » ndz kwie 30, 2006 14:29

Ztymi czujnikami to mam już dosyć w ramtym roku wymieniłem 3 wszystkie reklamowane bo z nich ciekło właśnie przez wsówki potem kupiłem z innej firmy na inną wtyczkę i po miesiacu to samo potem kupiłem stary ze szrotu chodził 6 miesiecy fakt że nie ciekł ale przestał działać.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości