cos zgrzyta przy ruszaniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

czarny22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 16, 2006 22:26
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

cos zgrzyta przy ruszaniu

Post autor: czarny22 » sob kwie 29, 2006 11:34

witam dzis na siwatlach zaczolem ruszac - normalnie :) nie cisnalem go ani nic z tych zeczy delikatnie i przy koncu sprzegla ja juz zaczolem odjezdzac cos zazgrzytalo tak jak by zebatka sie tarala czy cos takiego, pozniej jakis czas tego nei bylo i zowu jak sie zatrzymalem ruszam i taki sam dziwiek, czy moze miec to powiazanie " zanim rozrusznik zacznie krecic sa wlasnie podobnze zgrzyty zgrzytnie 3 razy a za 4 dopiero zacznie krecic sie rozusznik i smochod zapala , czasmi nie ma tego zgrzytania przed zapaleniem ale jak juz samochod zapali zgrzynie po zapaleniu ?? co to moze byc) i czy rozrusznik moze miec jakis wplyw na zgrzytanie podczas ruszania z miejsca ??



michi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob sie 06, 2005 14:34
Lokalizacja: wild
Kontakt:

Post autor: michi » sob kwie 29, 2006 12:20

chciałbym usłyszec to zgrzytanie bo jest kilka mozliwosci według mnie np przeguby do wymiany sa juz wywalone i tak robia (przeskakuje) moze tez byc w skrzynce feler np tam jest taka tarcza co zamiast w vw ja normalnie skrecic dali nity to tez sie czasem sypie i temu moze tak robic do tego nie jedem pewnien ale moze. a do rozrusznika to jak to jest bo ja tez to mam ale tylko jak zapale i puszcze kluczyk ale to nie jest zgrzytanie raczej taki gwist wydaje mi sie ze bendiks (nie wiem jak sie to pisze) ale jesli mowisz ze przy zapalanu to moze sprzegło ci sie sypło a raczej te sprezyny w tarczy. poprubuj odpalic autko ze wcisnientym sprzegłem ruczyc gwałtowniej ale bez przesady ze skreconymi kołami i napisz co sie działo.

Pozdrawiam MiChI



czarny22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 16, 2006 22:26
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Post autor: czarny22 » sob kwie 29, 2006 17:50

przguby to nie bo je wymienialem w tym roku wszystkie 4 wiec sam eni wiem co to moze byc myslalem ze moze od rozrusznika, no ale co moze miec rozrusznik ze zgrzytaniem przy ruszaniu ??



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob kwie 29, 2006 18:21




Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 169 gości