Zmiana silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tedi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 13, 2006 22:36
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Zmiana silnika

Post autor: tedi » czw kwie 27, 2006 22:10

Mam tylko jedno pytanie czy silnik od Corrado G60 1.8 wejdzie bez wiekszych modernizacji do Golfa 3 94' z silniczkiem 1.4?
Ostatnio zmieniony śr gru 27, 2006 15:31 przez tedi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pal gume.. nie dusze

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » czw kwie 27, 2006 22:21

Zalezy co rozumiesz piszac 'wieksza modernizacja'... na pewno nie bedzie trzeba ciac blachy ale bez zmiany silnika, skrzyni, polosi, elektryki i ukladu paliwowego sie nie obedzie... przydaly by sie tez lepsze hamulce no chyba ze zamierzasz jezdzic tylko do kosciola :)



Awatar użytkownika
sadek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: pt kwie 08, 2005 13:50
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: sadek » ndz kwie 30, 2006 20:53

Ja mam wsadzony g60 do mojego mk3 gti i powiem szczerze ze rzeźby nie ma wogole, ale roboty troche jest, skrzynie zostawiłem swoja, do silnika podeszły bez wiekszych problemów moje łapy, razem ze skrzynia połosie tez były git, układ paliwowy w gti jest wystarczajacy , serwo hamulca mam podłaczone pod jeden wezyk od podcisnienia i tez sprawuje sie nie nagannie. wszystko wchodzi tutaj tak jakby mk3 bylo pomyslalne ewentualnie pod ten silnik, zreszta silnik 2e jaki mialem jest na bazie g60, troche zabawy jest ale sie opłaca, osobiscie w twoim przypadku ze wzgledu na mały silnik zastanowiłbym sie nad kosztami, bo wydech ci raczej nie podejdzie, hamulce do bani.. Aha jedyna wieksza zabawa jest z elektryka, a najgorszy jest MFA. :bigok: Pozdrawiam.

PS. jak masz w miare dobry kompresor to chetnie odkupie ja od Ciebie, bedziesz miał kase na modyfikacje.. Pozdro.


katowanie na śniadanie:)

YOSCHI12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr lis 29, 2006 21:57
Lokalizacja: radom

Post autor: YOSCHI12 » śr gru 27, 2006 01:43

mfa ci dziala??sadek,



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości