GwK - problemy z chłodzeniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DR_9735
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn sty 02, 2006 17:10
Lokalizacja: Crackuff

GwK - problemy z chłodzeniem

Post autor: DR_9735 » śr kwie 26, 2006 11:18

Stara spiewka ... olej w plynie chlodniczym, problemy z chłodzeniem. Ostanio mi rozsadzilo chlodnice, ale stara byla wiec spoko. Poza tym rewelacja i chcialbym zeby tak zostalo jak najdluzej. :bajer:

Zanim wysypie sie setka rad na temat co powinienem sobie wymienic w autku, chcialem zadac kilka konkretnych pytan.

1. Gdzie w Krakowie/okolicach można zmierzyc cisnienie w cylindrach (tanio i rzetelnie) :hmm:

2. Czy planowanie głowicy zawsze musi sie wiazac z podniesieniem wspolczynnika sprezania? Jesli tak, to o ile? (ile najmniej?)

3. Kto produkuje najlepsze uszczelki pod glowice? :hmm: (mk3 1.6 benz. ABU)

4. Gdzie w Krakowie/okolicach mozna zrobic planowanie głowicy/koszt?

5. Czy powinienem wiedzec cos szczególnego o śrubach do głowicy przy ich zakupie?

Troche ogólne te pytania, ale gdzie ja z tym pójde jak nie do was :helm:

Z góry dzieki za wszelkie info.

Dzięki za te Kliny, wlasnie kogos takiego szukam.
Ostatnio zmieniony śr kwie 26, 2006 11:58 przez DR_9735, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
blue
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob gru 04, 2004 11:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: blue » śr kwie 26, 2006 11:33

z tego co wiem to bardzo dobry mechanik jest na Klinach, sam do niego jezdze i nie dosc ze przy drugiej wizycie daje juz rabat jako dla stalego klienta to robi naprawde solidnie, co do planowania to cos mi sie kiedys obilo o uszy ze jakies 50 PLN ale nie jestem pewnien, Gośc specjalizuje sie w VW i roverkach,
Autoserwis - Paweł Midowicz
ul. Krzyżtoporska 7, os. Kliny
30-437 Kraków
tel. (22) 262-22-46

http://www.roverki.pl/garage.php?op=vie ... 62&ttitle=
tu masz komentarze zadowolonych :)


....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 431 gości