[MK3] - zegary.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Pi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pt wrz 30, 2005 01:04
Lokalizacja: Gdańsk

[MK3] - zegary.

Post autor: Pi » pt kwie 21, 2006 21:06

Witam.

Pewnie było 1000x, ale wyszukiwarka znajduje takie tony postów, że nie sposób się połapać. :)

Jadąc dziś do domku wymyśliłem, że przydałby się obrotomierz. Włączanie tego zamiast licznika odległości jest paskudnie niewygodne, poza tym taki obrotek jest nieczytelny. Ponoć można wstawić liczniki od modelu z obrotomierzem, to dość jasne, skoro obrotomierz jest i w wersji z zegarem wskazówkowym.

I teraz pytania:
- jaki jest index prędkości w Golfie MK3 '92 z silnikiem AAM z 5 biegową skrzynią ręczną?
- gdzie takowe liczniki zakupić?
- czy po wymianie licznik będzie pokazywał mój total distance, czy też to, co przejechał poprzedni właściciel liczników?

Z wymianą sobie poradzę dzięki materiałom zawartym na stronie i forum. :)



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pt kwie 21, 2006 21:15

Pi pisze:można wstawić liczniki od modelu z obrotomierzem, to dość jasne, skoro obrotomierz jest i w wersji z zegarem wskazówkowym.
jesli w mk 2 sie dalo wstawic licznik z ibizy 2004 to do mk 3 na pewno da sie wsadzic z obrotkiem :)
Pi pisze:jaki jest index prędkości w Golfie MK3 '92 z silnikiem AAM z 5 biegową skrzynią ręczną?
indeks masz napisany na tarczach albo z tylu na nalepce...
Pi pisze:gdzie takowe liczniki zakupić?
na allegro jest kupe takich licznikow po przystepnych cenach albo szukaj na szrotach ale tam sie bardziej cenia :)
Pi pisze:czy po wymianie licznik będzie pokazywał mój total distance, czy też to, co przejechał poprzedni właściciel liczników?
bedzie pokazywal tyle ile mial wyjechane... mozesz oczywiscie podjechac do firmy ktora ci 'skoryguje' stan licznika... ale czy warto? pozdro



Awatar użytkownika
Pi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pt wrz 30, 2005 01:04
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Pi » pt kwie 21, 2006 21:19

KamilW pisze:bedzie pokazywal tyle ile mial wyjechane... mozesz oczywiscie podjechac do firmy ktora ci 'skoryguje' stan licznika... ale czy warto? pozdro
Warto, mam 124k przebiegu. :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości