Olej Castrol RS Sport 10W 60..???!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Tazik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw maja 26, 2005 23:43
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Olej Castrol RS Sport 10W 60..???!

Post autor: Tazik » czw kwie 20, 2006 20:41

poraz n-ty temat rzeka... mam golfika mk3 1.8 ABS (90PS)1993rok, mam go 5 lat za pierwszym razem zalałem Mobila półsyn. 10W 40 bo nie wiedziałem jaki był wlany, pozniej kumpel pracujacy w servisie VW załatwał mi własnie takiego Castrola fulsynt. jak w temacie za niewielkie pieniadze teraz moj golfik ma przejechane prawie 200 tys. i zbliza sie kolejna wymiana zastanawiam sie czy dalej go lac czy przejsc na półsyntetyka ale jakiego..???!!! oleju specjalnie nie bierze 1 litr na około 10 tys. wycieki tylko z pod pokrywy zawaworów które przed wymiana zlikwiduje, na tym Castrolu jezdzi mi sie super jesli ktos tez na nim jezdzi prosze o opinie z góry wielkie dzieki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Mój Golf

fibolek

Post autor: fibolek » czw kwie 20, 2006 21:13

Przepraszam ale czy napewno olej 10W60 to syntetyk a nie całkiem półsyntetyk?
Tylko o podniesionej wartości wytrzymałościowej górnej granicy termicznej?



Awatar użytkownika
Tazik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw maja 26, 2005 23:43
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Tazik » czw kwie 20, 2006 21:28

tak to pełny syntetyk na stronie http://www.castrol.com/castrol/productd ... Id=7009906 mozna o nim poczytac normalnie w sklepie cholernie drogi jakies 180pln w hurcie około 150 pln za 4 litry..!!? :bigok:

[ Dodano: Czw Kwi 20, 2006 21:34 ]
w tescie ADAC zajał 1-sze miejsce jako najlepszy olej syntetyczny..!!!


Mój Golf

fasterfast
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: pn lip 25, 2005 18:01
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Olej Castrol RS Sport 10W 60..???!

Post autor: fasterfast » czw kwie 20, 2006 21:54

Tazik pisze:poraz n-ty temat rzeka... mam golfika mk3 1.8 ABS (90PS)1993rok, mam go 5 lat za pierwszym razem zalałem Mobila półsyn. 10W 40 bo nie wiedziałem jaki był wlany, pozniej kumpel pracujacy w servisie VW załatwał mi własnie takiego Castrola fulsynt. jak w temacie za niewielkie pieniadze teraz moj golfik ma przejechane prawie 200 tys. i zbliza sie kolejna wymiana zastanawiam sie czy dalej go lac czy przejsc na półsyntetyka ale jakiego..???!!! oleju specjalnie nie bierze 1 litr na około 10 tys. wycieki tylko z pod pokrywy zawaworów które przed wymiana zlikwiduje, na tym Castrolu jezdzi mi sie super jesli ktos tez na nim jezdzi prosze o opinie z góry wielkie dzieki.
smialo mozesz na nim jezdzic, ja przejechalem na nim 60 tys cc 900



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości