Rozlozenie lusterek od MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Rozlozenie lusterek od MK2

Post autor: Goofi » sob kwie 15, 2006 16:46

Witam,

Ma ktos doswiadczenie z rozkladaniem lusterek od MK2 :?:
Chcialem je pomalowac, przy okazji wezyki od regulacji nasmarowac i moze szybke wymienic, ale jakos nie wiem czy da sie je rozlozyc, zeby lustra nie zbic.
Probowalem podwazyc srubokretem cos, co jest pod lustrem i sie z nim rusza, ale nic nie daje.



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob kwie 15, 2006 16:50

Zacznij moze od wyjecia wkladu lusterka...



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob kwie 15, 2006 16:52

inek01 pisze:Zacznij moze od wyjecia wkladu lusterka...
Jak :?: moze jakies wskazowki ;)

Przegladam allegro i zastanawiam sie nad wkladami sferycznymi lub asferycznymi by zmniejszyc ztrefe martwa, co o nich sadzicie :?:



Padre80
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 12:18
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Post autor: Padre80 » sob kwie 15, 2006 17:24

Witam podłącze się pod temat, też by mnie ciekawiło jak je rozłożyc, bo mam złamane i może po rołożeniu dało by sie je jakoś posklejać.
Pozdro.


[url=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/7067/lubuskamj2wr1.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » sob kwie 15, 2006 17:35

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=44173
Tylko ostroznie, zeby wklad nie pekl...
Goofi pisze:Przegladam allegro i zastanawiam sie nad wkladami sferycznymi lub asferycznymi by zmniejszyc ztrefe martwa, co o nich sadzicie
Jesli masz juz zmieniac, to na asferyczne. Czesc wkladu lusterka na brzegu jest wygieta (zwykle to pole jest oddzielone linia, lub kropkami) przez co powieksza sie troche pole widzenia...



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob kwie 15, 2006 18:17

Wlasnie zdjalem wklad, uzylem mniejszego srubokreta, ktorym delikatnie, ale z pewnym przekonaniem odgialem po 2 zatrzaski w rogach pod lustrem, podwazylem by wysunely sie ze szpilek i zeszlo :D
Tylko jednak nie uda mi sie calkowicie rozdzielic podstawy od tej banki bo metal, ktory jest przykrecony do banki i laczy nia z podstawa, to w podstawie jest zamocowany jednorazowo :( a chcialem w miare wygodnie pomalowac sama banke ;)



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » sob kwie 15, 2006 20:36

Goofi pisze:Tylko jednak nie uda mi sie calkowicie rozdzielic podstawy od tej banki bo metal, ktory jest przykrecony do banki i laczy nia z podstawa, to w podstawie jest zamocowany jednorazowo a chcialem w miare wygodnie pomalowac sama banke
Też się nad tym swego czasu meczyłem. No i doszedłem do tych samych wniosków co ty. Można jednak odkręcic ten metalowy chwyt od bańki, tak,że można ją wygodniej od spody pomalować :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » sob kwie 15, 2006 21:20

tauka: tak mysle, ze chyba najlepszym wyjsciem bedzie powiesic za uchwyt, zeby miec dojscie do wszystkich miejsc do malowania.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 343 gości