MK III 93 1.6 ABU nie chce rano zagadać

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bogust
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw sty 26, 2006 22:48
Lokalizacja: slask/tichau

MK III 93 1.6 ABU nie chce rano zagadać

Post autor: bogust » czw kwie 13, 2006 20:22

Już kiedyś o nim pisałem. Jak postoi w nocy lub kilka godzin zapala za 3,7,15 razem. Byłem już u 5 mechaniorów i każdy ma swoje wizje i drogi cennik usług. Ostatni stwierdził że to uszczelka pod głowicą. Wymieniono już :grrr: kopułkę i palec(BERU), kable w/n(BERU),czujnik temp.(oryginał),termostat(WAHLER),świece(NGK).Iskra jest,VAG-czysty,wentylator chodzi idealnie,paliwo pompa podaje,sonda chodzi dobrze - tak wszyscy mówią i kasę kroją. Czy ktoś z grupy SLĄSK zna mądrego i niedrogiego mechaniora z okolic Tychów?.Podziękowania za każdą radę.



Awatar użytkownika
vwkris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 12:31
Lokalizacja: Ruda Śl
Kontakt:

Post autor: vwkris » czw kwie 13, 2006 20:40

Mialem dzis to samo. Po ilus tam razach dalem spokoj. Po pracy zabralem sie jeszcze raz za niego. 1 proba odpalenia i chodzi jakby nigdy nic. Gdy uporasz sie ze swoim problemem daj znac co bylo przyczyna. Ja podobnie jak ty juz powyminialem kilka rzeczy bo kiedys mi przerywal,przez zime byl spokoj az do dzis. :grrr:



rafał l
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: ndz kwie 02, 2006 21:38
Lokalizacja: wieluń
Kontakt:

Post autor: rafał l » czw kwie 13, 2006 20:55

kolego czy jezeli już odpali to chodzi normalnie czy npp na trzy cylindry?



Awatar użytkownika
vwkris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 12:31
Lokalizacja: Ruda Śl
Kontakt:

Post autor: vwkris » czw kwie 13, 2006 22:11

rafał l pisze:kolego czy jezeli już odpali to chodzi normalnie czy npp na trzy cylindry?
Calkiem normalnie na 4gary nic nie szarpalo nic nie przerywalo. Dziwne ale prawdziwe :crazy:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości