co o tym sadzicie?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

martinez76
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:06
Lokalizacja: warszawa

co o tym sadzicie?

Post autor: martinez76 » ndz kwie 09, 2006 15:34

witam,
czy ktos to stosuje?
co o tym sadzic?
http://www.allegro.pl/item95352496_cera ... liwa_.html



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz kwie 09, 2006 15:48

SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJBYŁO BYŁO BYŁO
------------------> "ceramizer"



martinez76
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:06
Lokalizacja: warszawa

Post autor: martinez76 » ndz kwie 09, 2006 15:51

ok. poszukam na forum



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz kwie 09, 2006 15:59

jestem daleki od stosowania tego typu rzeczy


:-k ...

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz kwie 09, 2006 16:02

tak osiada na czesciach ale osiadajac zmniejsza srednice otworow ktorymi plynie olej do smarowania np. w okolicach waly itp.



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » ndz kwie 09, 2006 21:08

odpuść sobie lepiej zainwestować w lepszy markowo olej niż to stosować


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
robert83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lut 13, 2006 00:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ceramizer

Post autor: robert83 » ndz kwie 09, 2006 23:37

super hiper specyfik, robi z silnika maluszka 500 konną rakiete i kosztyje jedynie 50 zł. Brzmi jak reklama z TV-Sho. odpuśc sobie.



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn kwie 10, 2006 00:08

to ja dodam coś od siebie.....
Chojacki, (przedstawiać nie trzeba) wspomniany zreszta w opisie aukcji, kazał kupic to mojemu koledze do seja Gr N, startującemu w WSMP , czyli wyscigach po krótce mówiąc....podczas wyscigu nie schodzisz pratycznie poniżej 5 tys obr, i ten specyfik podobno podnosci granicę przegrzania się motoru...natomiast czy do cywili jest sens to lać to Wam nie powiem....wiem że do seja do wyścigów się stosuje aczkolwiek też nie mam pewności co Pan Chojnacki z tym preparatem zrobił, może nie leje tego wprost do silnika tylko poszczególne czesci jakoś smaruje czyc coś , w każdm razie nie każdy ma dostęp do tej wiedzy...
takze nie jest to jakieś do końca gówienko "gówienko"



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pn kwie 10, 2006 00:33

Witam panowie... juzx sie kiedys nieco rozpisywalem na temat tego specyfiku... Panowie odpowiedzcie sobie tylko na jedno pytanie... jesli to jest takie cudowne to dlaczego producenci olejow nie stosuja tego jako fabrycznego dodatku? bo to jest do d..y i tyle... nie wiem co Pan Chojacki chcial przez to osiagnac proponujac ten specyfik twojemu koledze ale czuje mi sie ze ten Pan korzysta na tym w jakis sposob... np poprzez darmowa rekalme... jako inzynier dziewie sie panu Chojackiemu... ale to jego sprawa... pozdrawiam



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn kwie 10, 2006 01:14

nie no stary on tam u niego gruby hajs zostawia rzedu prawie 10 tysi za kompleksową robotę Ngr, a akurat ten preparat kazał mu kupić samemu, bo on też by to kupił w sklepie, facet jest na prawde uczciwy, wiec sam sobie odpowiedz na pytanie czy w jakis sposób korzysta na tym że on ten preparat kupuje w TESCO albo NORAUTO.....
Jakis skutek to musi mieć w autach do wyczynu.....do cywili jescze raz powtorze ze nie wiem....ja nie leje nic takiego...

[ Dodano: Pon Kwi 10, 2006 01:21 ]
KamilW pisze: Panowie odpowiedzcie sobie tylko na jedno pytanie... jesli to jest takie cudowne to dlaczego producenci olejow nie stosuja tego jako fabrycznego dodatku?
Ja poraz enty powtórze ze sie wypowaidam o SPORCIE, WYCZYNIE !!!



fibolek

Post autor: fibolek » pn kwie 10, 2006 18:39

A ja wam powiem tak(bo sam stosuje do skrzyni biegów ale XERAMICA) do silnika zwykłego (cywil) nie wiem czy jest sens to stosować bo pewnie i sprężanie wzrasta no i ochrona powierzchniowa też ale co nam to da w normalnej jeździe przecież przy normalnej jeździe nikt cały czas nie kręci motoru do 5000 obr/min.Ten preparat napewno ma swoje właściwości krytyczne na temperaturę i obciążenie min i max.

[ Dodano: Wto Kwi 11, 2006 15:06 ]
A tak jak ktoś już wcześniej pisał tego typu preparaty są wymyślone na krytyczne przeciążenia i nikt mi nie powie że taki silnik już po całym "zastrzyku" mocy(obroty,prędkości itp) nie będzie nadawał się do remont(chodzi mi o silnik wyczynowy) uważam że tego typu środki są na chwilę czyli na ostry but w krótkim czasie.
A ja do siebie włałem do skrzyni XERAMIC bo mi synchronizatory padają i efekt jest taki że narazie mam spokój ,ale jak padną całkiem tzn pewnie skrzynia mi się zablokuje to nic(raczej) już z nią nie zrobie oprócz wyrzucenia.
Natomist moim zdaniem(choć nie wiem czy słusznym) przy normalnej jeździ są szanse pogorszenia smarowania silnika poprzez zaleganie tego właśnie preparatu.Mi akurat w skrzyni chodziło o "napchanie" jej czymś żeby mi biegi łatwiej wchodziły no i się udało(narazie)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 290 gości