Shrot Kraków szukam

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Maciek W

Shrot Kraków szukam

Post autor: Maciek W » pn sty 03, 2005 19:26

Witam wszyskich.
Czy może ktoś zna w krakowie lub okolicy adres dobrego złomuz którego można jeszcze coś przystawić do auta? :weedman:



dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » pn sty 03, 2005 20:04

Wielka wieś ,trasa Kraków -Olkusz jakieś 10 km od makro , lub jeszcze lepiej giełda w Balicach bliziutko kraka a wiekszy wybór. :chytry:


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

Awatar użytkownika
dragonB2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pt gru 24, 2004 13:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: dragonB2 » pn sty 03, 2005 20:48

a jest moze cosik w okolicach tarnowa?



Maciek W

Post autor: Maciek W » wt sty 04, 2005 14:47

Dzięki ale czekam na kolejne adresy.



Maciek W

Post autor: Maciek W » wt sty 04, 2005 14:48

Koło tarnowatochyba w witanowicach.



Maciek W

Post autor: Maciek W » wt sty 04, 2005 19:17

Koszyce



Awatar użytkownika
dragonB2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pt gru 24, 2004 13:42
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: dragonB2 » wt sty 04, 2005 21:11

ok dzieki za informacie



Maciek W

Post autor: Maciek W » śr sty 05, 2005 10:24

OK A w krakowie jest na 29listopada jeśli komuś sie może przydać (za wiaduktem w strone warszawy)



Awatar użytkownika
longer
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: wt lis 23, 2004 18:23
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: longer » śr sty 05, 2005 11:21

a koło Wrocławia ?



Mazzi

Post autor: Mazzi » śr sty 05, 2005 19:33

już sie ciesze, o tak !!! ...adresy szrotów w krakowie :food:



Alatus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: pt paź 01, 2004 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Alatus » sob sty 08, 2005 14:51

Schroty-- widzę, że musi wam pomóc specjalista w tej dziedzinie .... Michał....czyli skromnie mówiąc JA, JA i tylko JA!!!: :chytry: HeHe

1. Wielka Wieś 81 Auto Złom = 419-10-47 po prawej stronie jadąc do Olkusza. Na długiej prostej zaraz przed składem budowlanym...tylko UWAGA ci ludzie z regóły mówią przez telefon że wszystko mają, a na miejscu jak nie mają próbują wcisnąć chłam..."będzie pasowało, tylko trzeba tu przewiercić tam podpiłować i najlepiej kupić sobie nowe"

2. Krzyżowa 44 - Rząska = 363-26-07 -Auto Części Andrzej Brandys - moim zdaniem najbardziej kompetentni ludzie od części w Kraku...i nie mówię tego dlatego że, jest to moja oaza napraw samochodu, części i imprez :))
Jadąc Balicką w stronę lotniska, mijamy mydlniki i na długiej prostej (po lewej mamy stawy) zauważymy znak "fabryka kosmetyków...." skręcamy w prawo a następnie pierwsza w lewo...na dość stromej górce po lewej stronie."Auto części"
Jeżdżą m.in do Szwajcarii(w te wakacje przywiozłem sobie mk2 dzięki Nim, i za to dla Nich Respect), silniki, części, również na zamówienie. Czsami mają takie wynalazki jak części do mk2 syncro, czy g60 :bigok:

3. Oldcar - Przewóz 2 =653-28-84 - to jest jadąc od Matecznego w stronę Prokocimia ul. Wielicką pierwsze światła za Matecznym...wiadukt..mają schrot pod wiaduktem(prawie) więc trzeba zjechać ślimakiem w dół i szukać.
po prawej stronie wiaduktu. Często właścicieli nie ma i można kupić coś u przemiłej pani tam pracującej za grosze...oczywiście "jak przyjdzie szefowa to proszę zapytać o coś czego nie ma i nic nie mówić że panu to sprzedałam" hehe :chytry:

4. Maxi Schrott - Centralna 53 = 643-09-48 - nigdy nie byłem, ale z rozmów telefonicznych mają chyba dużo części

5. Super Auto Złom - Igołomska 2 = 681-01-41

6. Saska - Saska 4 = 656-01-42

7Auto części- Mydlniki - jadąc balicką w stronę lotniska, mijamy przejazd kolejowy ze znakiem STOP, jedziemy dalej i po lewej stronie..mniej więcej na wysokości Domu Korka(który jest po lewej stronie) znajdziemy żółtą tablicę "Auto Części" tam również mają części do VW

Na razie to tyle ...powodzenia w szukaniu sprzętu i Pozdrawiam


I'm love in MK. Zanabyte digifiz, abs, tempomat, elektryczne lusterka i podgrzewane fotele czekają na swoją kolej :)))

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 381 gości