Uszczelki zewnętrzne do okien w drzwiach MkIII 5d - PILNIE!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
paulus1977
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 15:25
Lokalizacja: Mszczonów/W-wa
Kontakt:

Uszczelki zewnętrzne do okien w drzwiach MkIII 5d - PILNIE!!

Post autor: paulus1977 » wt kwie 04, 2006 08:09

Jak w temacie.. Poszukuję pilnie bo oddałem auto do lakiernika a te które są nie wszystkie nadają sie do dalszej eksploatacji
Gdyby ktoś z Was miał namiary na jakieś zamienniki lub coś w tym stylu to proszę o cynk.
Szczególnie potrzebuje do prawych przednich drzwi bo wygląda to tragicznie (korozja listwy metalowej w środku uszczelki).
Aha.. proszę nie dawać rad - typu "zadzwoń do serwisu VW" ponieważ zasięgałem już informacji i na oryginały mnie nie stać... (chyba że wieloletni pracownik serwisu wprowadził mnie w błąd)

Z góry dzięki za wszelkie prawdziwe i sprawdzone namiary (najlepiej z Wawy lub zachodnich okolic stolicy)!!!!

czekam na info pod mailem paulus77@vwgolf.waw.pl


Jetta MkI 1.5 GLS '81

Piechciu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 12, 2005 00:11
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Re: Uszczelki zewnętrzne do okien w drzwiach MkIII 5d - PILN

Post autor: Piechciu » wt kwie 04, 2006 14:31

paulus1977 pisze:Jak w temacie.. Poszukuję pilnie bo oddałem auto do lakiernika a te które są nie wszystkie nadają sie do dalszej eksploatacji
Gdyby ktoś z Was miał namiary na jakieś zamienniki lub coś w tym stylu to proszę o cynk.
Szczególnie potrzebuje do prawych przednich drzwi bo wygląda to tragicznie (korozja listwy metalowej w środku uszczelki).
Aha.. proszę nie dawać rad - typu "zadzwoń do serwisu VW" ponieważ zasięgałem już informacji i na oryginały mnie nie stać... (chyba że wieloletni pracownik serwisu wprowadził mnie w błąd)

Z góry dzięki za wszelkie prawdziwe i sprawdzone namiary (najlepiej z Wawy lub zachodnich okolic stolicy)!!!!

czekam na info pod mailem paulus77@vwgolf.waw.pl
a ile chcą za orginały????



Awatar użytkownika
paulus1977
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 15:25
Lokalizacja: Mszczonów/W-wa
Kontakt:

Post autor: paulus1977 » wt kwie 04, 2006 19:19

400-500 zł.... sztuka


Jetta MkI 1.5 GLS '81

Awatar użytkownika
paulus1977
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 15:25
Lokalizacja: Mszczonów/W-wa
Kontakt:

Post autor: paulus1977 » śr kwie 05, 2006 20:34

dzięki majkel ale zanim dojdzie do mnie to już będę miał auto gotowe chyba... bo dziś dowiedziałem się że byc moze w niedzielę albo zaraz po... odbieram, poza tym mój lakiernik coś tam zaczął szperać wiec moze problem zostanie rozwiązany...


Jetta MkI 1.5 GLS '81

majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » śr kwie 05, 2006 21:41

ale to i tak chyba źle sie zrozumieliśmy jeśli chodzi o tą uszczelkę co domyka sie do niej drzwi to tez szukam bo woda leci :bigok:



Awatar użytkownika
paulus1977
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 15:25
Lokalizacja: Mszczonów/W-wa
Kontakt:

Post autor: paulus1977 » pt kwie 07, 2006 07:48

chodzi o uszczelki zewnętrzne OKIEN - guma+taśma metalowa... woda mi się nie leje ani przez drzwi ani przez okna..
w każdym razie dzięki za odzew... (jedyny na tej stronie - ale na więcej nie liczyłem)


Jetta MkI 1.5 GLS '81

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 442 gości