Mk [III] - SKRZYPI I TRZESZCZY

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

Mk [III] - SKRZYPI I TRZESZCZY

Post autor: h2o » ndz kwie 02, 2006 11:17

Witam

Po nierównych asfaltach cos mi skrzypi w środku. Nie wiem co to może być. Podejżewam boczki, albo tylną półkę. W waszych golfach też dzieją się takie rzeczy? Bo jak tak to potwierdzałoby to teorię, że polskim drogom żaden samochód się nie oprze, nawet VW :bigok: . Jeśli nie to chyba oznacza, że mój sie rozsypuje. Może wiecie co często skrzypi i trzeszczy w tych autach. Może to ich wada fabryczna. Jak ktos coś wie to niech zapoda receptę bo mnie to zaczyna starsznie irytować :grrr: .

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz kwie 02, 2006 11:59

u mnie skrzypiała tylna póła, poradziłem sobie nakładaja na jej zawiasy troche smaru - cisza i spokój. ale niestety, czasem z roznych miejsc słychac jakis popiskiwania, nie ma na to rady, przeciez nie bede rozbierał wszystkiego tylo po to by nasmarowac, piski sa nieregularn i z roznych miejsc.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » ndz kwie 02, 2006 12:04

Też mi po 10tys na naszych drogach buda skrzypi... a po zakupie była cisza...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Wojtes3mkIII » ndz kwie 02, 2006 12:10

Marihuana Man pisze:Też mi po 10tys na naszych drogach buda skrzypi... a po zakupie była cisza...
dokładnie jak u mnie :crazy: ale, chce coś z tym robić bo nie zniose dłużej tych skrzypień, dodam, że ostatnio przekroczyłem naszą zachodnią granice i nic się nie odezwało, po niemieckich drogach możn śmigać nawet najbardziej rozklekotanym autem i bedzie ciszaaaaaaaa



Awatar użytkownika
SAMO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt lis 18, 2005 14:48
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: SAMO » ndz kwie 02, 2006 12:28

ja mam ten sam problem zaczyna mi piszczec chyba uszczelka w drzwiach od pasażera jak jade po nierównościach wczesniej tego nie było moze to przez to że w zime była smarowana silikonem w sprayu i też znając mojwyrywny charakter po jakims czasie pewnie bede jeżdził bez drzwi :axe:


http://inos.int.pl/zanim-napiszesz/
PAY ATTENTION WHEN YOU'RE DRIVE!!
http://www.youtube.com/watch?v=dMXkinfyV8k

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: h2o » ndz kwie 02, 2006 12:45

No to widzę, że jest nas więcej :helm: . Te nasze polskie drogi - szkoda gadać. Jestem jednak zdesperowany i chbyba cos z tym zrobię (jak znajdę oczywiście te świierszcze :bigok: ) W przeciwnym razie czeka mnie inwestycja w jakiś lepszy sprzet audio :okej: . Dam głośniej i problem zniknie :grin: .



Awatar użytkownika
mACK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 19:33
Lokalizacja: Lubuskie-Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: mACK » ndz kwie 02, 2006 22:12

Jak co Ci skrzypi to zrób głośniej radio - to rada mojego kolegi
Niestety w Golfie zawsze cos skrzypi :) ,namierzysz jedno i po jakims czasie po naszych drogach skrzypi gdzie indziej... ja sie juz przyzwyczailem i .... robie glosniej audio :)



Kosior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: pn gru 05, 2005 19:33
Lokalizacja: łowicz/głowno
Kontakt:

Post autor: Kosior » ndz kwie 02, 2006 22:24

Zgadza się że po zakupie autka z "tamtąd" nic nie skrzypi dopiero potem się odzywa,ale u mnie wpadał w rezonans myślałem że to pułka robiłem co mogłem aż się okazało że to trujkąt w bagażniku dziwnie lezał.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości