Sprzęgło

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

e_rudi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 29, 2006 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Sprzęgło

Post autor: e_rudi » śr mar 29, 2006 18:59

PAnowie pomóżcie kobiecie, bo chyba szlag mnie trafi. JAkie sprzęgło jest w golfie III 1,8 rok 96, qr sprzedali mi bez łożyska czy to tak powinno być?



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » śr mar 29, 2006 19:11

Tak... sprzeglo jest bez lozyska wyciskowego bo ono przychodzi calkiem w inne miejsce... nie jest montowane przy sprzegle ale po przeciwnej stronie skrzyni... a jesli moje informacje sa prawidlowe to sprzglo powinno miec srednice 210 mm... pozdrawiamy plec piekna na forum... niewiele jej tu :)



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » śr mar 29, 2006 19:35

sprzegło bez łożyska...? :|


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » śr mar 29, 2006 19:57

Niestety tak... sprzeglo jest bez lozyska wyciskowego... kupuje sie je oddzielnie...



GolfIII_TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 15, 2006 21:21
Lokalizacja: Germany

Re: Sprzęgło

Post autor: GolfIII_TDI » czw kwie 13, 2006 17:59

e_rudi pisze:PAnowie pomóżcie kobiecie, bo chyba szlag mnie trafi. JAkie sprzęgło jest w golfie III 1,8 rok 96, qr sprzedali mi bez łożyska czy to tak powinno być?
Coż tak już jest,że sprzęgło jest sprzedawane bez łożyska wyciskowego, ponieważ łożysko znajduje się po drugiej stronie skrzyni. Dlatego doradzam aby części kupywał mechanik z warsztatu gdyż on ma jeszcze dodatkowe upusty i zawsze jest taniej niż samemu kupować. :kwiat:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości