samoregulatory i amortyzatory

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
robal264
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2140
Rejestracja: pn lis 28, 2005 22:46
Lokalizacja: Małkowice
Kontakt:

samoregulatory i amortyzatory

Post autor: robal264 » wt mar 28, 2006 23:12

Witam chcialbym sie dowiedziec czy do wymiany samoregulatorow w moim silniku (1.8RP) potrzeba sciagac glowice czy wystarczy tylko pokrywe klawiatury? moze ktos juz to robil i moze mi opisac jak sie do tego zbrac :) ??

Drugie pytanie dotyczy amortyzatorow i sprezyn, otoz moje sa juz tak padniete ze normalnie nawala niesamowicie jak sie jedzie w jednym nie ma juz oleju :) Wiec [postanowilem wymienic ale nie wiem jak, jezeli mozna to prosze o drobny opis co rozkrecic jako pierwsze a czego w ogole nie trzeba ruszac do tej operacji,dodam ze chodzi o przod i ze nie mam sciagacza do sprezyn - kiedys szwagoer wiazal sprezyny linka zeby zalozyc na amortyzator, problem w tym ze te sa sportowe i twarde jak cholera ciezko je zgniezc a przeciez w imadlo nie wsadze bo jak wyskoczy to mi glowe urwie :D moze ktos zna inny sposob ?? :)

Z gory dziekuje za wszelka pomoc i sugestie :kufel:


MK2 GTi By Robal
viewtopic.php?f=62&t=45067

Obrazek

kwiatekt11
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 19:58
Lokalizacja: Lubaczów

Re: samoregulatory i amortyzatory

Post autor: kwiatekt11 » śr mar 29, 2006 08:15

co do hydropopychaczy to nie musisz głowicy sciagac tylko pokrywe zaworów i wałek. Co do amorów jak masz sportowe sprezyny to tylko sciagacz. Odkrecasz srobe pod maska od amora i dwie na dole na i wszystko ma wyjsc. Po tych zabiegach koniecznie bedziesz musiał zrobic geometrie kół. :bigok:



Awatar użytkownika
robal264
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2140
Rejestracja: pn lis 28, 2005 22:46
Lokalizacja: Małkowice
Kontakt:

Post autor: robal264 » śr mar 29, 2006 17:21

o dziekuje za pomoc, juz myslalem ze mi nikt nie podpowie co i jak zrobic :) geometria to juz mi sie od jakiegos miecha klania do zrobienia ale nie bylo kasy to tak na oko ustawilem suwmiarka :)


Pozdrawionka i milego dnia zycze, 3maj sie


MK2 GTi By Robal
viewtopic.php?f=62&t=45067

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości