MkII - znów silnik krokowy.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

TommyHH
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pt lis 25, 2005 20:20
Lokalizacja: Goldap

MkII - znów silnik krokowy.

Post autor: TommyHH » wt mar 28, 2006 18:59

Witam wszystkich. Dziś byłem na wymianie oleju. W oleju było troche benzyny, ale mieliłem silnikiem parę tygodni próbując odpalić. (świece padły). Potem jeździłem na benzynie po 5-6 km dziennie, a jakie były mrozy każdy wie. Po wymianie oleju silnik pracuje prawidłowo, ale tylko na gazie. Na benzynie zaś strasznie faluje i nawet gaśnie.Miałem ten problem wcześniej z obydwoma paliwami. Teraz na gazie wskazówka obrotomierza nawet nie drgnie, a na benzynie - tragedia. Mechanik, który wymieniał olej powiedział, że silnik krokowy przy włączonym zapłonie(ale zgaszonym silniku) powinien pracować tylko chwilę, a u mnie pracuje ciągle. Czy to prawda? Czy krokowiec do wymiany ? Czemu zatem na LPG obroty nie falują?



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » wt mar 28, 2006 19:06

ja też chętnie sie dowiem czy powinien ów silniczek pracować tylko chwile na samym zapłonie ( u mnie pracuje cały czas )

tylko to chyba zależy od prądu czy dostaje cały czas czy nie, bo chyba tak jest on sterowany, no nie ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 540 gości