kat wtrysku-sprawdzilem i cos mi nie pasuje

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pp11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 22:05
Lokalizacja: wroclaw-radom
Kontakt:

kat wtrysku-sprawdzilem i cos mi nie pasuje

Post autor: pp11 » ndz mar 26, 2006 18:18

Sprawdzilem vagiem kat wtrysku i jakos nie bardzo mi to pasuje. Czy to przeklamuje program czy rzeczywiscie tak moze byc. Dodam ze auto jezdzi normalnie. Co o tym wykresie myslicie? Powinien byc chyba w granicach 50 ??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



mkris
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn lis 28, 2005 10:57
Lokalizacja: Ense

Post autor: mkris » pn mar 27, 2006 18:32

Witam!
najlepszy by byl przy 90stopniach na 55 - moze tak byc jak masz miescisz sie w granicach komputer zrobi reszte. Powod Twojego kata... Kiedy zmieniales rozrzad?Bo po zmianie paska po 30tys. powinno sie sprawdzic napinacz i zaloze sie ze masz rozjechany napinacz czyli cechy na napinaczu ale to normalne i nie masz sie czym martwic! Poprostu popraw napinacz i ustaw kat jak nie wruci do normy i po sprawie ;)

Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
pp11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 22:05
Lokalizacja: wroclaw-radom
Kontakt:

Post autor: pp11 » pn mar 27, 2006 19:33

Wlasnie wszystko zrobilem - nastawilem rolke napinacza a kat ustawilem w warsztacie na 49. Dziwna sprawa jest tylko to ze podpinajac mojego vaga z allegro za 100zl program vag-co pokazuje mi ze mam kat 58 a w warszatcie na profesjonalnym sprzecie pokazywal 49. Ciekawe komu wierzyc?



mkris
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn lis 28, 2005 10:57
Lokalizacja: Ense

Post autor: mkris » pn mar 27, 2006 19:48

Jesli nie dawno zmieniales pasek to albo na nowo ustawic kat albo napnij na nowo napinacz bo napewno sie o pare milimetrow rozjechal. Pisalem z gosciem na gg co mial taki sam przypadek jak Ty kupil interfejsa za 100zl. byl ustawic na warsztat kat na profesionalnym sprzecie przyjechal do domu sprawdzil i bylo tak jak Ty masz - czyli musi to byc winna sprzetu,ale jesli sie miescisz w granicach to komputer sobie reszte sam zrobi.



Awatar użytkownika
pp11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 22:05
Lokalizacja: wroclaw-radom
Kontakt:

Post autor: pp11 » pn mar 27, 2006 21:45

chyba wlasnie ze mna rozmawiales na gg :grin:
Piotr



mkris
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn lis 28, 2005 10:57
Lokalizacja: Ense

Post autor: mkris » pn mar 27, 2006 21:55

No to sprawa zalatwiona :bajer: bo z tego co wiem masz juz wszystko ustawione :hmm:
A w sprawie tego interfejsa poszukaj po forach sa takie i tam zapytaj uzytkownikow o to moze ktos jest co ma taki sam i Ci powie - moze masz takiego pecha ze trafiles felernego :crazy:
No a teraz na :pub:

Pozdrawiam!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości