CB....Jak zamontować porada..

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

juniorwwa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pn sty 02, 2006 20:21
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

CB....Jak zamontować porada..

Post autor: juniorwwa » sob mar 25, 2006 17:07

:cool: Wiatycie ..sprawa ma się minowicie często pojawia się temat montarzu Cb w golfiku ja wpadłem na zaje....stu [pomysł mianowicie jak mamy box kasetowy coprawda nie we wszystkich jest ale można kupić... naspępnie wyciągamy cały box wymontowywujemy jego środek tzn.jsak od tyłu podwazymy to wyskoczy nam to w co wkładamy kasety...
I właściwie mocowanie już mamy następnym krokiem jest przeciągnięcie kala antenowego i zasilania...W miejscu gdzie wyciągneliśmy box w górnej części znajduje się otwór przez który można puścić kabelki..zasilanie najepiej z zapalniczki bo tam stale jest prąd...miłej zabawy pozdrawiam JuNIOR



Awatar użytkownika
wezu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 10:40
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: wezu » pn mar 27, 2006 15:23

własnie tydzien temu zaj...ali mi CB wmontowane w ten spsób włamali sie przez szybe, uszkadzajc zamek bo nie potrafili otworzyc ;). Dlatego uwaza ze nie montowac na stale tylko we wnekle i zabierac za kazdym razem ze soba.



Awatar użytkownika
martines
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw sie 19, 2004 17:00
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Post autor: martines » pn mar 27, 2006 17:23

łoł ale patent... Napisz do Wolfsburga.. może to opatentują bo pomysł jest zaje...fajny



Awatar użytkownika
Wardek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 02:48
Lokalizacja: Beskid Niski/Bieszczady

Post autor: Wardek » pn mar 27, 2006 17:44

Kumpel fajnie wydumał.. Kupil sobie CB, tylko takie cienkie, wąskie, że elegancko go sobie zamontował miedzy siedzeniami kolo lewarka zmiany biegów. Jak idzie do domu to go przykrywa czapką a antene(magnesówka) wkłada do bagarznika i luzik... :helm: :helm: :helm:


Audi A6 C4 2.5 TDI AEL Quattro Avant
VW Golf 1.9 TDI 1Z
było: Passat B5FL AWX, A6 C4 1.9TDI, Mercedes 814 6.0 D, Golf III 1.8, Renault Safrane 2.1TD, Vectra B 2.0, Polonez, Łada, 126P, MZ, WSK..

juniorwwa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pn sty 02, 2006 20:21
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: juniorwwa » wt mar 28, 2006 11:38

no niestety taka pie....na polska jak by mogli to by zaje...ali nawet zarówki xenonowe albo bóg wie co jeszcze jednym slowem wszystko co kusi oko musi zniknąć z pola widzenia bo inaczej może być lipa..u mnie w garażu podziemnym regularnie kradną radyjka samochodowe.. ochrona !!! jaka ochrona tylko kase biorą a najśmieszniejsze jest to że koleś ma nowe mondeo i wpadli na pomysł że wybiją małe okienko z tyło i co sie okazało to okienko jest dużo drozsze niż boczna szyba.. pozdrawiam :bigok:


www.juniorwwa.fotosik.pl zapraszam

VR-ka zmieniła właściciela.....
pojawiło sie E46 by BMW no cóż życie...
wkrótce toledo 2.3V5 do zmodyfikowania:):)
http://www.forum.auto-moto.sklep.pl/profile.php?mode=register&refer_id=178] [img]http://e-numizmatyka.pl/phpBB2/img/41788.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
wezu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt wrz 20, 2005 10:40
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: wezu » wt mar 28, 2006 12:14

Dobra teraz szukam nastepnego czy Cb z serii Alan moga byc?



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » śr kwie 05, 2006 20:53

ja wyprulem popielniczke, dorobilem panel i wsadzilem tam cb. jak beda chcieli ukrasc to beda musiali cala konsole srodkowa rozwalic :)

Obrazek


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

cinek11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 16:21
Lokalizacja: B_vwCE

Post autor: cinek11 » śr kwie 05, 2006 23:05

duzo sie za bardzo nie znam na cb ale alana odradzam mi juz dwa razy siadl taki i jedno bylo nowe mojemu koledze tez sie zwalilo ja mam president cienkie i zmiescilo mi sie miedze fotelym a hamulcem recznym przymocowane poprostu do śćianki obok i polecam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 403 gości