Buczący wewnętrzny obieg(MK3)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Piechciu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 12, 2005 00:11
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Buczący wewnętrzny obieg(MK3)

Post autor: Piechciu » śr mar 22, 2006 18:40

Witam .!!!!
Mam następyjący problem.Gdy chcę włączyć wewnętrzny obieg coś zaczyna buczeć i nie przestaje ,jezei wyłącze wewnętrzny obieg buczy jakieś 2 sekundy i przestaje. Wydaje mi się tak jak by klapka od wewnętrznego obiegu nie mogła się zamknąć. Co myślicie na ten temat???Jak moge dojść do mechanizmy zamykającego obieg powietrza oraz jak sprawdzicz czy jest on sprawny???



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » śr mar 22, 2006 20:46

od strony pasazera jak sie schylisz to widzisz taka gabkowa osłonke zdejmij ja delikatnie nastepnie masz na wierzchu silik(dmuchawe)przekrec ją delikatnie i wyciagnij jak to zrobisz to mozesz wsadzic reke do tunelu w strone kierowcy i tam namacasz klapke sprawdz pokretłem czy sie rusza i wyczujesz czy sie zamyka do konca i czy nie jest luzna.



Piechciu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 12, 2005 00:11
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: Piechciu » sob kwie 01, 2006 15:43

Przemo440 pisze:od strony pasazera jak sie schylisz to widzisz taka gabkowa osłonke zdejmij ja delikatnie nastepnie masz na wierzchu silik(dmuchawe)przekrec ją delikatnie i wyciagnij jak to zrobisz to mozesz wsadzic reke do tunelu w strone kierowcy i tam namacasz klapke sprawdz pokretłem czy sie rusza i wyczujesz czy sie zamyka do konca i czy nie jest luzna.
zrobiłem tak jak pisałeś tylko ze niue mogę wsadzić ręki do tunelu bo jest taam chłodnica od klimy.



kwiatekt11
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 19:58
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: kwiatekt11 » sob kwie 01, 2006 16:07

u mnie jest podobnie tylko tyle ze nie przełancza nawiwu na kratki na desce działa tylko nawiew na nogi i szybe :chytry:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 476 gości