zegary z obrotkiem do mk2 1.3 nz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grzesio_31
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr sty 18, 2006 23:06
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

zegary z obrotkiem do mk2 1.3 nz

Post autor: grzesio_31 » pn mar 20, 2006 11:45

jakie powinny byc zegary do mk2 1.3 nz chce zalozyc z obrotomierzem - jaki predkosciomierz powinien miec indeks i z czym to sie wiaze????
na co uwazac kupujac takie zegary?????
jak je zalozyc i czy wymagaja jakichś przerubek????
moze ktos juz to robil i udzieli mi jakichs praktycznych wskazówek?
CHCE UNIKNAC BLEDOW A CO ZA TYM IDZIE PRZYKRYCH KONSEKWENCJI......
Z GORY DZIEKUJE!



Awatar użytkownika
Buniek85
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 617
Rejestracja: czw sty 19, 2006 17:38
Lokalizacja: Gorzów Wlkp / Vic - Hiszpania
Kontakt:

Post autor: Buniek85 » pn mar 20, 2006 16:18

witam dolaczam sie do tematu bo rowniez mam w planach obrotek zalozyc ;d z tego co wiem index predkosci do tego silniczka jest 935..........



fibolek

Post autor: fibolek » pn mar 20, 2006 17:26

Najprosciej wymienić cały licznik na ten z obrotkiem.I tu przy nowym trza sprawdzić na ile jest wtyczek np jeżeli oryginalny(stary jest na 2 to nowy też musi być(można przerobić ale zabawy dużo).No i po drugie ten właśnie indeks prędkości musi być taki sam.
A żeby wymienić trzeba odkręcić całe te ustroistwo(plastik) z pokrętłem wentylatora i radiem.Jest to mocowane na z tego co pamiętam 4 śrubach jedna z boku przy włączniku świateł(można go wyjąć) druga i trzecia nad licznikiem no i czwarta we wnęce na radio.Ten panel z regulą nawiewów ostrożnie zdjąć(wyjąć) no i powinna maskownica zejść licznik jest przykręcony na dwóch śrubach a z tyłu jest linka prędkościomierza należy ją zdjąć odłączyć wtyczki i jest wasz.No i włożyć drugi i składamy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 422 gości