[ Golf mk1 ] Podlaczenie trzech wskaznikow bar , volt, itd

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sekubik

[ Golf mk1 ] Podlaczenie trzech wskaznikow bar , volt, itd

Post autor: sekubik » wt gru 28, 2004 11:08

Witam Panowie potrzebny mi jest opis jak powinny fabrycznie byc podlaczone trzy wskaznieki, ktore znajduja sie w konsoli srodkowej(bar, volt, temp oleju). Instalacje oryginalna u siebie mam, najlepiej zeby ktos mi powiedzial ,ktory kabel kolor idzie, do ktorego wskaznika i gdzie, jak sa podlaczone lampki itp.

Z gory Wielkie dzieki!
Pozdrawiam!
Serdeczne zyczenia wszystkiego naj z okazji swiat i szczesliwego nowego roku z VW Group.



Awatar użytkownika
szymek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2004 13:38
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: szymek » wt gru 28, 2004 11:25

znajdż pusla i minusa a trzeci to sygnał od czujnika...cała filozofia , jedynie voltomierza będzie miał 2 plusy... niewiem co tu trudnego .. jak niemasz miernika to lampka w łapkę i tak też da radę :)))



vudu
Pierwszy Sekretarz
Pierwszy Sekretarz
Posty: 146
Rejestracja: pt sie 27, 2004 08:52
Lokalizacja: Polen

Post autor: vudu » wt gru 28, 2004 12:01

aaa tak z ciekawoście farciarzu gdzie dorwałeś te VDO ??


[b] I sekretarz PZPR vwgolf.pl [/b]

sekubik

Post autor: sekubik » wt gru 28, 2004 12:46

a nie to nie sa VDO to glebokie zegary okragle z ekonomizerem hehe zawsze takie chcialem.
a co do dwoch plusow na voltomierzu slyszalem chociaz na nim jest oznaczenie masy rowniez aha a jak mam znalesc ten wlasnie jeden ktory idzie od silnika ? Tak szczerze to z tej wiazki wychodzi trzy kable ktore zlaczaja sa w jednej kostce i jeszcze dwa czy trzy inne i tyle to nie zamalo?



sekubik

Post autor: sekubik » wt gru 28, 2004 17:59

sory poprawka napisalem bzdure ta sa oczywiscie VDO tylko ze licznik jest bez MFA a dorwalem je przez przypadek na allegro wyrwalem je za 30 hehe w calkiem niezlym stanie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości