Problem z elektrycznymi szybami MkIII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Problem z elektrycznymi szybami MkIII

Post autor: Razal » ndz gru 26, 2004 21:09

Problem jest z tylnymi szybami elektrycznymi w Mk III - Lewe miały na zginaniu przerwane przewody zrobione jest OK już . Prawe tylne opuszczają szybe ale już jej nie podnoszą trzeba ręcznie nawet można otworzyć w każdej chwili ręcznie (ssunąć) nie rygluje jej wogóle (z klucza też spuszcza ale nie podnosi - słychać tylko silnik ) ktos mial podobny przypadek ??


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

hajbus

Post autor: hajbus » pn gru 27, 2004 14:22

moze byc wina sterowniow szyby elektryczne w golfie to porostu przerąbana sprawa mam 3drzwiową 3ke i jezdziłem za całym podnosnikiem az półtora roku wiec jedz najlepiej do kogos kto sie na tym zna bo moze to uratuje a jak padnie to potem jest naprawde problem



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Problem z elektrycznymi szybami MkIII

Post autor: majkel » pn gru 27, 2004 14:36

Razal pisze:Problem jest z tylnymi szybami elektrycznymi w Mk III - Lewe miały na zginaniu przerwane przewody zrobione jest OK już . Prawe tylne opuszczają szybe ale już jej nie podnoszą trzeba ręcznie nawet można otworzyć w każdej chwili ręcznie (ssunąć) nie rygluje jej wogóle (z klucza też spuszcza ale nie podnosi - słychać tylko silnik ) ktos mial podobny przypadek ??
Rozbierz siłownik i zobaczysz jak wygląda w środku. Dla mnie to wygląda na uszkodzenie mechaniczne. W środku jest takie kółko które nawija linke, jęśli zmielą się jego ząbki to będize opuszczał ale już nie podniesie. Sprawdź w środku



Awatar użytkownika
longer
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: wt lis 23, 2004 18:23
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: longer » pn gru 27, 2004 15:04

;]
mam identyczny problem ;] raz rozebrałem wszystko i silniczek sprawdzalem nasmarowałem i zaczęło chodzic ale pochdziło 3 min i przestało koleś mi powiedzial ze w silniku szczotka jest lekko skrzywiona i sie blokuje i moze powodowac ze silnik nie ma siły podniesc szyby ale moze byc takia jak powiedzial "majkel" ze zabki sie wytarły musze to sprawdzic ;]

:food:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 469 gości