Golf II 1,8 RP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Rompol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: pt lis 11, 2005 20:57
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Golf II 1,8 RP

Post autor: Rompol » ndz mar 05, 2006 23:48

Witam resetowałem komputer niewiem czy dobrze ale odłączyłem kleme na jakies 30 i teraz moje pytanie czy po podłączeniu klemy i odpaleniu golika musi chodzis sobie na jałowym przez jakis czas czy idzei od razu jechac a drugie moje pytanie to miałem sonde lambda z boscha była włożona oryginalnie ale byłem w serwisie i stwierdzili ze nadaje sie do wymiany a objaw był taki ze na 2 biegu była przerwa w gazie lub sie nie umiał pozbierac i teraz czy kupic też bosch jednoprzewodowego bo taki był czy innej firmy prosze o porade a i ile taki bosch z jednym kabelkiem może kosztowac przepraszam za długosc i z góry dziękuje za pomoc;)



Awatar użytkownika
Maiki X
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lut 15, 2006 19:54
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: Maiki X » pn mar 06, 2006 00:10

Wiec tak po pierwsze reset nie pomaga w kazdym przypadku lepsze jest usuwanie błedów za pomoca programu!Po odpaleniu powinienes zostawic silnik na biegu jałowym przez kilkadziesiat sekund a nawet do kilku min.Co do sondy mozna zastosowac zamiennik nie musi byc to oryginał z Boscha aczkolwiek wiadomo, ze oryginał jest najlepszy co do ilosci przewodow no to wiadomo tyle co w oryginale.


Best Life is VW drive!!!! :satan:

kwiatekt11
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 19:58
Lokalizacja: Lubaczów

Post autor: kwiatekt11 » pn mar 06, 2006 01:49

Maiki X pisze:Wiec tak po pierwsze reset nie pomaga w kazdym przypadku lepsze jest usuwanie błedów za pomoca programu!Po odpaleniu powinienes zostawic silnik na biegu jałowym przez kilkadziesiat sekund a nawet do kilku min.Co do sondy mozna zastosowac zamiennik nie musi byc to oryginał z Boscha aczkolwiek wiadomo, ze oryginał jest najlepszy co do ilosci przewodow no to wiadomo tyle co w oryginale.
do Rp niestety nie da sie podpiąc kompa tylko odłaczenie klemy i przez złacze do sprawdzania błedów przez kody błyskowe co do sondy to mozesz załozyc nawet 4 przewodową i bedzie na 100% lepsza niz ta 1 przewodowa :okej:



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pn mar 06, 2006 02:01

kwiatekt11 pisze:co do sondy to mozesz załozyc nawet 4 przewodową i bedzie na 100% lepsza niz ta 1 przewodowa
O i tu sie mylisz... Jak była jedno przewodowa to taka musi zostać.

A co do zamienników to oszczednośc jest pozorna. Bo taki zamiennik potrafi się skończyc juz nawet po miesiącu, a niektórym nawet po kilku dniach. A niektórym chodzi długie lata. Ale lepiej zainwestować. No i albo Bosch albo ngk


Obrazek

Rompol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: pt lis 11, 2005 20:57
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Rompol » pn mar 06, 2006 08:01

ok dziękuje



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 479 gości