Licznik MK2 GTi 16v

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mishaxxl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 02:43
Lokalizacja: Ostrołęka / Olsztyn
Kontakt:

Licznik MK2 GTi 16v

Post autor: mishaxxl » śr mar 01, 2006 16:38

Mam pytanko taki licznik bedzie pasował do karzdego auta z jedna kostka (licznik z jedna kostka) tzn obrotomierz nie bedzie nic oszukiwał ?? A tak na marginesie mam taki na sprzedaz wiec zapraszam :) jak nikt ceny dobrej nie da to chce go sobie załozyc do 1.8 8v RP OTO ten własnie link [/quote]



kwiatekt11
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 19:58
Lokalizacja: Lubaczów

Re: Licznik MK2 GTi 16v

Post autor: kwiatekt11 » śr mar 01, 2006 17:10

mishaxxl pisze:Mam pytanko taki licznik bedzie pasował do karzdego auta z jedna kostka (licznik z jedna kostka) tzn obrotomierz nie bedzie nic oszukiwał ?? A tak na marginesie mam taki na sprzedaz wiec zapraszam :) jak nikt ceny dobrej nie da to chce go sobie załozyc do 1.8 8v RP OTO ten własnie link
[/quote]powiem tak bedzie działał w unnym aucie jesli przełozenie bedzie takie samo i obrotomierz w innych silnikach jest z mniejsza skala ale bedzie pokazywał dobrze i MFA nie bedzie działało w aucie bez mfa tylko zegarek bedzie działa :okej:



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » śr mar 01, 2006 17:24

kwiatekt11 pisze:powiem tak bedzie działał w unnym aucie jesli przełozenie bedzie takie samo i obrotomierz w innych silnikach jest z mniejsza skala ale bedzie pokazywał dobrze i MFA nie bedzie działało w aucie bez mfa tylko zegarek bedzie działa
otóż to własnie. Jak kolega pisze. obrotomierz, to tak w zasadzie voltomierz, więc będzie pokazywał normalnie. A licznik bedzie działał we wszystkich autach z przełożeniem 950 i licznikiem na jedna wtyczke, czyli po 89 roku. Napewno ni ebedzie banglał w 1.3


Obrazek

mishaxxl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 02:43
Lokalizacja: Ostrołęka / Olsztyn
Kontakt:

Post autor: mishaxxl » śr mar 01, 2006 23:44

To tak jak myslałem ,wiec go sobie załoze do czasu sprzedazy :D
Jeszcze pytanko jak duzo jest takich zegarków bo ja sie troche naszukałem



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » śr mar 01, 2006 23:52

mishaxxl pisze:Jeszcze pytanko jak duzo jest takich zegarków bo ja sie troche naszukałem
No za dużo nie jest ale sie trafiają(częsciej jak do diesli)Załóż do siebie,pare czujników,manetki i będziesz miał MFA :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 446 gości