jest ktoś na forum świeżo po wymianie sprężyn zaw w MKII ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jak_rog
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: wt gru 06, 2005 10:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

jest ktoś na forum świeżo po wymianie sprężyn zaw w MKII ?

Post autor: jak_rog » ndz lut 26, 2006 17:07

witam mam taki oto problem że nie wiem kurde jak wygląda golfik II 1.6 świeżo po wymianie sprężyn tył + prz (obojętnie czy sport czy standard) bo mój dziwnie wisi i podejrzewam ze mam jakieś "kosmiczne" springi ... macie może fotki swoich cacek po wymianie sprężyn zawieszenia ???? muszę wymienić springi i nie wiem czy standardy nie bedą za wysokie (chodzi o estetyczny wygląd)


jak_rog@op.pl z góry dzięki
gg : 3002579



fibolek

Post autor: fibolek » ndz lut 26, 2006 17:11

Jezeli stoi ci za wysoko to oznaka nieoryginalnych sprężyn.Lub też bardzo istotne gum na amorach tzw "bałwanki" zwróć uwagę na ich wielkość bo są dwa rodzaje podróby które sa wyższe od standard.Miałem taki sam ból ale teraz się uleżały po półrocznym przeszło jeźdźeniu.



Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » pn lut 27, 2006 13:50

wprawdzie mój Golfik to GT 1.8 ale luknij sobie na fotkę z profilu może w czymś ci pomoże. Wymieniłem sprężyny na -40/-40. Autko dużo lepiej wygląda.


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

jak_rog
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: wt gru 06, 2005 10:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: jak_rog » wt lut 28, 2006 10:28

"wprawdzie mój Golfik to GT 1.8 ale luknij sobie na fotkę z profilu może w czymś ci pomoże. Wymieniłem sprężyny na -40/-40. Autko dużo lepiej wygląda."

NO TAK WYGLĄDA NIEŹLE ... ALE DLA MNIE ZA NISKO - po tarich terenach jakie ja pokonuje to stanowco za nisko ...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 436 gości