[mk2]Pomocy padl mi moj golfik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

DelPhiN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 18, 2005 01:09
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

[mk2]Pomocy padl mi moj golfik

Post autor: DelPhiN » pt lut 24, 2006 02:44

witajcie
mam problemik moj golfis jechal sobie jechal zalalem paliwko okolo 13 litrow potem jechal sobie jechal przez kochana stolice :/ a wracajac do mojej miesciny nagle w czasie jazdy padl.paliwa nie zabraklo sprawdzalem<i powinno starczyc na conajmniej okolo 130 do 150 kilosow aby przejecac> i z tego co sie orientuje to raczej do wtrysku dochodzi paliwko ale jakby z wtrysku nie wychodzilo. czy mogl sie jakimis paprochami zapchac albo co ?? bo jak krece nim to raz na jakis czas jakby chcial zaskoczyc <nastepuje to po jakiejsc przerwie tak jakby cos sie przesaczylo przez ten zator ale nie wystarczajaco aby jechac i zeby samoczynnie sie przepchalo.>.Błagam pomóżcie Rodacy !!!
Ostatnio zmieniony pt lut 24, 2006 13:10 przez DelPhiN, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pt lut 24, 2006 10:42

z tego wynika ze musisz po stolicy tylk ojezdzic :bigok:


a tak powaznie na jakiej stacji zatanowales paliwo bo moglo byc kiepskiej jakosci



DelPhiN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 18, 2005 01:09
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Post autor: DelPhiN » ndz lut 26, 2006 21:13

w sumie na to wychodzi ze tylko w stolicy ;)
a tak serio to tankuje tylko ostatnio na BP bo shell lub stacja auchan w piasecznie tak mi fure zalatwila ze mialem kupe wody w zbiorniku



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pn lut 27, 2006 00:57

no to musisz zaczac od tych wtryskow skoro je podejrzewasz, trzeba je dobrze przeczyscic lub wymienic. jesl iwtryski beda oki to mozesz tez sprawdzic swiece bo moze one cos nawalaja i caly uklad zaplonowy



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » pn lut 27, 2006 01:13

sprawdz najpier pompe paliwa czy podaje wystarczajace cisnienie

potem kostke elektyczna przy wtrysku czy styki nie zasniedzialy



DelPhiN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 18, 2005 01:09
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Post autor: DelPhiN » pn lut 27, 2006 13:44

witam dzieki za okazana pomoc
Kapibara : owszem owszem wtrysk to byl tylko nie tyle co sie zapchal co kabelek sie oderwal i trzeba go bylo zamontowac ale sprawdze tez przy okazji uklad zaplonowy jak tylko jakas knige zdobede bo dlubie tak po omacku i zabardzo jak narazie mnie to nie wychodzi ale dzieki serdeczne

Bondas: pompy to ja juz wyminialem w grudniu padly mi obydwie i cisnienie raczej powinny dobre podawac bo od 1,8 sa ;) a co do kostki to mozwisz o tej po przeciwleglej stronie wlotu paliwa z przwodu paliwowego ?? rowniez wielkie dzieki za okazana pomoc



Giant
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt sty 13, 2006 10:07
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Post autor: Giant » pn lut 27, 2006 17:38

Stało ci sie to samo co umnie musisz wymienić dozownik paliwowy ajk mi powiedzieli cene nowego to sie przeradziłem jeste to koszt 3000zł dlatego pojechałem na szrot i wyrwałem za 190zł i działa troszke ma jeszcze żle dawke paliwa ustawioną bo nieraz troszke szarpnie ale tak to śmiga PoZdRo ALL :majkel:



DelPhiN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 18, 2005 01:09
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Post autor: DelPhiN » śr mar 01, 2006 01:29

okazalo sie poprostu ze kabelek do wtrysku od tej wtyczki przez mrozy poprostu pekl. w sumie błacha sprawa a jak uprzykrzyła życie.dzieki za wszelka okazana pomoc.jak cos bedzie jeszcze sie dzialo tez bede sie tu zglaszal :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości